• سه شنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-8414-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : دریافتی

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان:

تربیت شهروند مسئولیت پذیر، رسالت مشترک نیروی انتظامی و آموزش و پرورش است

مدیر کل آموزش و پرورش استان، در مراسم جشن مهر و دانش در دبیرستان پسرانه امام مهدی (عج) ناحیه 2 کرمان گفت: فرهنگ سازی و تربیت شهروند مسئولیت پذیر، رسالت مشترک نیروی انتظامی و آموزش و پرورش است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، محمد محسن بیگی با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در راستای ایجاد آرامش و آسایش در کشور شبانه روز تلاش می کند.

وی افزود: امنیت هر جامعه در وهله نخست مدیون همراهی مردم است و امنیت پایدار زمانی اتفاق می افتد که افراد حتی در زمان نبود پلیس قانون را رعایت کنند.

محسن بیگی با اشاره به نقش موثر آموزش و پرورش و مدارس در فرهنگ سازی اظهار کرد: پلیس با ورود به مدرسه دانش آموزان را بهترین گزینه برای همیاری می داند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان خطاب به دانش آموزان گفت: اگر یاد بگیرید خودتان به قانون احترام بگذارید و به افراد خاطی نیز تذکر بدهید، می توانید همیار خوبی برای پلیس باشید.

محسن بیگی با بیان این که امنیت را می توان با ابزارهای مختلفی از قبیل زور، اجبار و جریمه ایجاد کرد، افزود: امنیت پایدار زمانی ایجاد می شود که مردم بدون حضور پلیس قانون را رعایت کنند و نسبت به یکدیگر احترام بگذارند.

وی خاطر نشان کرد: دانش آموزان به عنوان همیار پلیس با استفاده از فکر و اندیشه خلاق خود نقش موثری در ایجاد امنیت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی دارند.

محسن بیگی بیان کرد: تربیت دانش آموزانی قانونمند، مطالبه گر، خلاق، نوآور و آشنا به حقوق خود در مدارس، آینده روشنی را برای ایران اسلامی ترسیم می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: