• چهارشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-4314-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

فرماندهی انتظامی استان کرمان:

تاسوعا و عاشورا در امنیت کامل برگزار شد

فرمانده انتظامی استان کرمان از برگزاری مراسم سوگواری تاسوعا و عاشورا در امنیت کامل در استان سخن به میان آورد و عنوان کرد: دهه محرم با تاسی از فرهنگ عاشورا کوچکترین مورد امنیتی را نداشته ایم و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سردار " رضا بنی اسدی فر" پیش از ظهر امروز 12 مهرماه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته ناجا گفت: پلیس در 18 رسته تخصصی برای ایجاد امنیت عمومی جامعه انجام می دهد و به دنبال این هستیم که احساس امنیت در جامعه را ارتقاء دهیم.

وی امنیت موجود در استان و کشور حاکی از تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی دانست، اظهار کرد: امنیت عمومی جامعه وظیفه پلیس است و در این رابطه پاسخگو مسئولین و مردم است.

فرماندهی انتظامی استان کرمان با بیان این مطلب که امنیت را تنها برگ برندهمان است و مطرح کرد: هرگونه کمبود را می توان تحمل کرد و با این کمبودها ساخت اما عدم وجود امنیت همه بخش های اقتصادی، اجتماعی و ... را دچار خدشه می کند، بنابراین وجود امنیت در جامعه بسیار مهم است.

وی به فروپاشی داعش در سوریه اشاره کرد و افزود: ممکن است که نیروهای داعش به کشورهای دیگر از جمله افغانستان مهاجرت کنند.

سردار بنی اسدی فر از برگزاری مراسم سوگواری تاسوعا و عاشورا در امنیت کامل در استان سخن به میان آورد و عنوان کرد: دهه محرم با تاسی از فرهنگ عاشورا کوچکترین مورد امنیتی را نداشته ایم و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

وی اضافه کرد: در کنار عملیات های مشترک و رزمایش ها، نیروی انتظامی به حوزه پزشکی وارد شده و با همکاری نهادهای مربوطه به نقاط دور دست استان امکان سرویس دهی را فراهم کرده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان پلیس برای امنیت و امنیت برای همه را شعار روز نخست هفته ناجا دانست و به تشریح برنامه های هفته ناجا پرداخت و تصریح کرد: دعای ندبه، همایش پیاده روی، همایش موتورسواران و ... از برنامه های هفته ناجا است.

وی پلیس اقتدار، کارآمدی و حرفه گرایی را شعار روز دوم نام برد و افزود: روز پلیس، هوشمندی، پاسخگویی مردم داری شعار روز سوم هفته ناجا می باشد، همچنین پلیس، آموزش همگانی مشارکت عمومی و پیشگیری اجتماعی؛ پلیس، قانون گرایی، انضباط اجتماعی، امنیت پایدار؛ پلیس دانش بنیانی، پژوهش محوری و توانمندی؛ پلیس، حماسه حسینی، فضایل اخلاقی، ایثارگری و شهادت را شعارهای روزهای بعد هفته ناجا هستند.

سردار بنی اسدی فر ادامه داد: پاسخگوی به مردم از طریق سامانه 197 را از برنامه های است که در هفته ناجا هر روز اجام می شود، حضور کارشناسان در مدارس برای آموزش نیز از برنامه های روزانه این هفته می باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: