• چهارشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-2114-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در دیدار با خانواده شهید مهدوی:

همه ما مدیون شهدا، جانبازان، ایثارگران و خانواده آنها هستیم

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با بیان اینکه ما همواره مدیون شهدا بوده و خواهیم بود اظهار کرد: اگر ایستادگی همه ملت بویژه شهدا، جانبازان و ایثارگران نبود، نمی توانستیم به پیروزی برسیم و کشور در اشغال و مردم ما تحت سلطه قرار می گرفتند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، دکتر "جعفر رودری" عصر امروز در دیدار صمیمی با پدر و خانواده شهید بسیجی «مهدی مهدوی» با تاکید بر اینکه همه ما مدیون شهدا، جانبازان، ایثارگران و خانواده آنها هستیم، اظهارکرد: ملت ایران عاشق اهل بیت(ع) و خاندان رسالت هستند و از الگوهایی همانند امام حسین(ع) انرژی و قوت می‌گیرند و بی‌تردید ملت ایران با برخورداری از چنین الگوهایی از تمامی مشکلات عبور خواهد کرد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با بیان اینکه شهیدان به مسیری که در آن قدم گذاشته بودند، ‌ایمان و باور قلبی و واقعی داشتند اظهار کرد: اگر ایستادگی همه ملت بویژه شهدا، جانبازان و ایثارگران نبود، نمی توانستیم به پیروزی برسیم و کشور در اشغال و مردم ما تحت سلطه قرار می گرفتند.

براساس این گزارش شهید بسیجی مهدی مهدوی در شهر دارالعباده خانوک به دنیا آمد وهمچنین در سال 1367 در منطقه شلمچه در عملیات تك عراق به درجه رفیع شهادت نائل آمد


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: