• سه شنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 967-986-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

قائم مقام وزیر بهداشت:

انتظار داریم همه مشکلات مردم استان کرمان در خود استان حل شود

قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: انتظار داریم همه مشکلات مردم استان کرمان در خود استان حل شود و مردم کرمان هم این توانایی و هم این شایستگی را دارند که بالاترین سطوح خدمات به ویژه در پیشگیری، خدمات سلامت و درمان برای آنها ارائه شود و نیاز به استان های دیگر نداشته باشند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"ایرج حریرچی" ظهر امروز چهارم مهرماه در مراسم تکریم و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در چهار سال گذشته در علوم پزشکی کرمان اظهار کرد: دکتر حقدوست در مهم ترین و استراتژیک ترین معاونت وزارت بهداشت انتخاب شده اند.

وی افزود: از دکتر رشیدی نژاد تشکر می کنیم که مسوولیت ریاست دانشگاه را پذیرفتند و امیدواریم رشته موفقیت های دانشگاه با شدت بیشتری ادامه یافته و رتبه های بیشتری برای دانشگاه کرمان حاصل شود.

حریرچی با تاکید بر ایمکه انتظار داریم همه مشکلات مردم استان کرمان در خود استان حل شود اظهار کرد: مردم کرمان هم این توانایی و هم این شایستگی را دارند که بالاترین سطوح آموزشی و پژوهشی و بالاترین سطوح خدمات به ویژه در پیشگیری، خدمات سلامت و درمان برای آنها ارائه شود و نیاز به استان های دیگر نداشته باشند.

وی بیان کرد: یکی از نکات کلیدی و مورد تاکید در ضمیمه احکام وزراء که توسط رییس جمهور ابلاغ شده، ارتقاء سلامت نظام اداری، شفافیت مالی و فراهم آوری فرصت برابر برای همه افراد است.

قائم مقام وزیر بهداشت با اشاره به برنامه وزیر بهداشت در زمینه رصد، مدیریت و مطالبه اصلاح مولفه های اجتماعی برای پیشگیری از آسیب ابعاد جسمی و روانی سلامت گفت: امیدواریم با همکاری همه بتوانیم بهترین عملکرد را برای همه مردم ایران در حوزه سلامت داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، در این مراسم حکم "حمیدرضا رشیدی نژاد" به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمان توسط قائم مقام وزیر بهداشت به ایشان اعطاء و از خدمات دکتر علی اکبر حقدوست تقدیر شد

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: