• سه شنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 967-687-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

در گفت‌وگو با معاون میراث کرمان تشریح شد؛

دلایل انتخاب استاندار کرمان بعنوان استاندار برتر صنعت گردشگری ایران

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمان دلیل انتخاب استاندار کرمان به عنوان استاندار برتر در حوزه گردشگری کشور اشاره کرده و گفت: استاندار کرمان به واسطه دامنه سرمایه گذاری، تحولات و نوآوری ایجاد کرده در حوزه صنعت گردشگری استان کرمان به عنوان استاندار برتر این حوزه در کشور شناخته شد.

محمد جهانشاهی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، با اشاره به انتخاب استاندار کرمان به عنوان استاندار برتر  در صنعت گردشگری کشور و تجلیل از خدمات «علیرضا رزم حسینی» گفت: در ویژه برنامه روز جهانی جهانگردی که امروز 5 مهرماه، در سالن اجلاس سران با حضور مسئولین ارشد کشوری، سفرا و نمایندگان کشورهای مقیم ایران، برگزار شد از فعالین بخش خصوصی در حوزه گردشگری و ... تقدیر و تجلیل به عمل آمد..

وی از تجلیل از برترین های بخش دولتی و خصوصی کشور در حوزه گردشگری کشور خبر داد و ادامه داد: در این آیین دو استاندار کرمان و استاندار همدان به عنوان استانداران برتر در حوزه گردشگری تجلیل شد.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمان دلیل انتخاب استاندار کرمان به عنوان استاندار برتر در حوزه گردشگری اشاره کرده و افزود: استاندار کرمان به واسطه دامنه سرمایه گذاری، تحولات و نوآوری به عنوان استاندار برتر شناخته شد.

وی اظهار کرد: از جامعه هتل داران کشور، آژانس های بزرگ در بخش ورودی و هواپیمایی ماهان از جمله کسانی بودند که به عنوان فعالین برتر حوزه گردشگری کشور معرفی شدند.

جهانشاهی به دیگر بخش هایی که از استان کرمان به عنوان برترین های حوزه گردشگری انتخاب شدند، اشاره کرده و تصریح کرد: کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان کرمان و همچنین آژانس مسافرتی لوت به وسطه برگزاری اولین اولتراماراتن بین المللی بیابان لوت نیز انتخاب شد

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: