• دوشنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-188-5
  • خبرنگار : 23
  • منبع خبر : پوششی

رییس هیات فوتبال استان کرمان:

استحقاق کرمان حضور حداقل یک تیم در لیگ برتر است/ حامی مالی در فوتبال ساحلی نداریم

رییس هیات فوتبال استان کرمان گفت: استحقاق استان کرمان حضور حداقل یک تیم فوتبال در لیگ برتر است و اگر این اتفاق رخ دهد حال ورزش استان نیز خوب است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "مراد حاج جعفری" روز دوشنبه سوم مهرماه در نشست خبری با اصحاب رسانه در کرمان گفت: اگر استانی در لیگ برتر تیم نداشته باشد در دید رسانه و مردم اصل خوب نیست.

وی افزود: برنامه ریزی و توسعه رشد فوتبال و فوتسال وظیفه هیات فوتبال است و ما خوشحالیم که علی رغم اینکه بزرگترین استان کشور هستیم اکنون 120 تیم فوتبال و فوتسال در استان داریم و تمامی شهرستان ها درگیر فوتبال هستند.

وی با بیان اینکه 19 نیرو در هیات فوتبال استان کرمان هر روز به جامعه فوتبال خدمات می دهند تصریح کرد: استان کرمان جز استان های پیشرو در بحث ساختار است.

حاج جعفری ادامه داد: حضور یک تیم فوتبال در لیگ برتر مستلزم تلاش تمام دست اندرکاران فوتبال و حمایت همه جانبه در یک فضای تعاملی بر اساس سیاست هاست تا به استحقاق فوتبال استان برسیم.

رییس هیات فوتبال استان کرمان با تاکید بر اینکه طبیعتا اگر این اتفاق بیفتد حال ورزش استان نیز خوب خواهد شد، ابراز کرد: در استان کرمان در فصل مدارس فوتبال، تبعیت را از طرف مدارس فوتبال نمی بینم و هماهنگ با هیات فوتبال نمی شوند چرا که اگر در این فصل استعداد یابی می کردیم بهتر بود.

حاج جعفری با اشاره به اینکه زیرساخت های فوتبال ساحلی در استان کرمان فراهم نیست بیان کرد: برای توسعه این ورزش شهرستان بم برای فوتبال ساحلی آقایان و شهرستان کرمان برای بانوان به عنوان پایلوت انتخاب شده است.

وی تاکید کرد: حامیان مالی خوبی در فوتبال ساحلی نداریم چرا که دیدگاه حامیان مالی در فوتبال و فوتسال متفاوت است.

رییس هیات فوتبال استان کرمان از حضور تیم کنسانتره زرند در لیگ دسته یک کشور خبر داد و گفت: سهمیه لیگ دسته یک کشور به تیم فوتسال کنسانتره زرند داده شده است.

حاج جعفری ادغان کرد: مقرر گردیده که معین های اقتصادی استان کرمان در مناطق هشت گانه استان حامی فوتبال و فوتسال استان شوند.

وی خاطر نشان کرد: باشگاه های فوتبال و فوتسال خوبی در سطح استان داریم و عملکرد خوبی داشتند اما کار اصلی هیات فوتبال چرخاندن فوتبال و فوتسال استان است.

رییس هیات فوتبال استان کرمان با بیان اینکه استان کرمان با 23 شهرستان پهناورترین استان کشور است و مدیریت هیات فوتبال چنین استانی سخت است، بیان کرد: مناطق محروم با مشکلات زیادی روبرو هستند و سعی کردیم خدمات فوتبالی خوبی در این مناطق داشته باشیم.

وی گفت: توسعه فوتبال استان کرمان بر اساس مشی و تعالی متمرکز در مرکز استان نیست و در سطح استان گسترش پیدا کرده است.

رییس هیات فوتبال استان کرمان با بیا اینکه شعار هیات فوتبال استان کرمان صداقت، سلامت و امانت است افزود: تا آنجایی که توانسته ایم تلاش کردیم به این شعار عمل کنیم و بدون دخالت سیاسی کاری و حاشیه کار را انجام دهیم.

وی ابراز کرد: خوشحالیم که خبرنگاران ورزشی تیم فوتسال تشکیل داده اند و حضورشان در این تیم بعد مثبتی دارد و ما نیز در حد توان به این تیم کمک میکنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: