• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-3887-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : دریافتی

میرافضلی:

داستان نویسان از ظرفیتهای مس سرچشمه استفاده کنند

مدیر روابط عمومی مس منطقه کرمان با اشاره به ظرفیتهای موجود در مجتمع مس سرچشمه، گفت: داستان نویسان می توانند از این ظرفیت استفاده کرده و آنها را به مخاطبان خود معرفی کنند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سید علی میرافضلی ظهر امروز 21 مرداد ماه در مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی داستان نویسی در فرهنگسرای مس سرچشمه اظهار کرد: منطقه سرچشمه پیشینه چندین ساله دارد و مجتمع مس سرچشمه چهل است که راه اندازی شده اما منطقه سرچشمه تاریخ دیرینه ای دارد.

وی افزود: 15 هزار نفر در کارخانجات مس سرچشمه مشغول به کار هستند و این افراد نماینده فرهنگهای مختلف استان کرمان و خارج از استان هستند.

وی با اشاره به ظرفیتهای موجود در مجتمع مس سرچشمه، افزود: داستان نویسان می توانند از این ظرفیت استفاده کرده و آنها را به مخاطبان خود معرفی کنند.

مدیر روابط عمومی مس منطقه کرمان بیان کرد: با تجربه 30 ساله ای که در این مجموعه دارم مجتمع مس سرچشمه جذابیتهای داستانی خود را دارد و می توان آن را به نگارش درآورد و ما آمادگی داریم این اتفاق بیفتد و امکانش را فراهم می کنیم.

میرافضلی اضافه کرد: داستان نویسان زیادی از این مجموعه بازدید کردند و برای آنها جدابیت داشته است.

وی با ابراز خرسندی از نگارش روایتهای موجود در مس به متن ادبی، خاطرنشان کرد: شاید عظمت صنعتی و این مجموعه در کشور بی نظیر باشد چرا که محیط خاصی است.

مدیر روابط عمومی مس منطقه کرمان ابراز داشت: ادبیات کارگری ممکن است جذابیت های دهه 40 و 50 را نداشته باشد اما افراد نیز از نسل جدید هستند و شرایط فرهنگی  زیستی خاصی دارند.

میرافضلی با بیان اینکه این موضوع جنبه تبلیغاتی ندارد، افزود: این موضوع به نفع داستان است و هم داستان متنفع می شود و هم مجموعه مس، لذا شاید دوستان نگاهی به مجموعه داشته باشند که ما غافل بودیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: