• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-3787-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

شرکت 30 نفر در کارگاه داستان نویسان استان کرمان در سرچشمه

رییس هیات مدیره انجمن داستان استان کرمان با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی سه روزه داستان نویسی در شهر سرچشمه، گفت: 18 نفر از سراسر استان به اضافه داستان نویسان رفسنجان و سرچشمه که جمعا 30 نفر بودند در این کارگاه شرکت کردند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
مهدی محبی کرمانی ظهر امروز 21 مرداد ماه در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی داستان نویسی در فرهنگسرای مس سرچشمه، اظهار کرد: یکی از برنامه هایی که در مجموع وظایف انجمن داستان است آموزش داستان نویسی به جوانان پرانگیزه و پراستعداد و با خلاقیت می باشد.

وی افزود: این ظرفیت باید بر اساس تکنیک داستان نویسی مورد آموزش قرار گیرد و بر این اساس هماهنگی هایی با روابط عمومی مس منطقه کرمان شد و مس منطقه کرمان که همیشه حامی فرهنگ و هنر استان هستند از این جریان استقبال و کارگاه سه روزه ای در سرچشمه داشتیم و داستان نویسان در آن شرکت کردند.

وی با بیان اینکه دوره بعد این کارگاه به میزبانی گل گهر برگزار می شود، ادامه داد: تلاش این بود که دوستان جوانتر را به کلاسها دعوت کنیم که آموزشهای کمتری دیده بودند.

رییس هیات مدیره انجمن داستان استان کرمان با بیان این مطلب که در استان ظرفیت قوی و ناشناخته داستان داریم، تصریح کرد: این ظرفیت و توان اگر به بالفغل تبدیل شود صدای داستان استان بلندتر از آن خواهد بود که اکنون است.

محبی کرمانی با قدردانی از مس منطقه کرمان بخاطر میزبانی از این کارگاه سه روزه، خاطرنشان کرد: صنعتی به اندازه مس که اینگونه احساس مسئولیت اجتماعی را داشته باشد ندیده بودم. مدیریت این شرکت مسئولانه به مسئولیت اجتماعی اعتقاد دارد و حضور آقای میرافضلی در روابط عمومی این مجموعه غنیمتی برای فرهنگ و هنر استان است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: