• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-12014-5
  • خبرنگار : 24
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان:

سازمان های مردم نهاد یکی از مهم ترین ظرفیت های استانی

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان یکی از مهم ترین ظرفیت های استان را سازمان های مردم نهاد دانست و گفت: 11 سازمان مردم نهاد در حاشیه شهر کرمان اقدامات آموزشی قابل تقدیری را در شهرک پدر و صنعتی انجام داده اند که در سطح استان بی نظیر است .

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر،
"زهرا موسی پور"  ظهر امروز شنبه 21 مردادماه در کارگروه تخصصی مباره با حاشیه نشینی و زمین خواری در استان کرمان  گفت: در سال گذشته 11 گروه شامل 200 نفر در هفت رشته آموزش دیده اند  که در این زمینه راه اندازی بازارچه های محلی برای عرضه کالاهای تولیدی افراد آموزش دیده لازم به نظر می رسد.

وی افزود: در حاشیه بازدید استاندار از حاشیه شهر کرمان مقرر شده است تا نقش هر دستگاه در مبارزه با حاشیه نشینی مشخص و به صورت هدفمند در این زمینه برنامه ریزی واحدی شکل گیرد.

موسی پور با اشاره به تدوین طرح نجات گفت: به منظور اجرای این طرح در کارگروه عمرانی و زیرساخت های کالبدی طرح تفضیلی شهرک صنعتی کرمان تعیین تکلیف و به واحدهای کوره های آهک پزی نیز در شهرک صنعتی اخطاریه صادر شده است.

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان در ادامه توانمندسازی معتادان بهبودیافته، راه اندازی بازارچه های محلی برای زنان آسیب دیده و نیز مرکز نگهداری زنان بدون سرپناه و فعال شدن 6 کانون فرهنگی هنری مساجد را کارهای خوبی دانست که در استان کرمان انجام شده است.

موسی پور یکی از مهم ترین ظرفیت های استان را سازمان های مردم نهاد دانست و گفت: 11 سازمان مردم نهاد در حاشیه شهر کرمان اقدامات آموزشی قابل تقدیری را در شهرک پدر و صنعتی انجام داده اند که در سطح استان بی نظیر است .

وی همچنین تصریح کرد: ظرفیت فنی و حرفه ای در شهرستان ها ظرفیتی مفید است و باید بتوان از ظرفیت ها و امکانات فنی و حرفه ای استفاده کرد و در زمینه اشتغال آموزش یافتگان کار کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: