• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-11814-5
  • خبرنگار : 24
  • منبع خبر : پوششی

فرماندار کرمان:

تداوم مبارزه با حاشیه نشینی در کرمان

فرماندار کرمان گفت: موفقیت اقدام قانونی مقابله با حاشیه نشینی و برخورد با متصرفان اراضی دولتی نتیجه همکاری و همراهی همه دستگاه ها در استان است و این اقدام انقلابی جهادی که منجر به رفع تصرف بیش از هزار هکتار شد همچنان در کرمان تداوم خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "محمدعلی توحیدی" پیش اط ظهر امروز 21 مردادماه در  کارگروه تخصصی مباره با حاشیه نشینی و زمین خواری در استان کرمان  گفت: در شهر کرمان 31 نقطه از اراضی در معرض آسیب با مساحت یک هزار و 539 هکتار شناسایی شد که از این میزان حدود یک هزار و 50 هکتار ساماندهی شده است و مابقی نیز در دست انجام است.

وی تصریح کرد: اجازه تبدیل مزارع به روستا داده نشده و هیچگونه روستاسازی نداشته ایم و اگر در جاهایی نیز بدون مجوز  و یا براساس روند قانونی انجام نشده است جلوی آن گرفته و متوقف شده است.

توحیدی همچنین گفت: همزمان با اقدامات مقابله ای و برخوردی با پدیده حاشیه نشینی و زمین خواری نیز کار ساماندهی حاشیه نشینان نیز در دستور کار قرار گرفته است و در جایی که امکان الحاق به طرح هادی وجود داشت طرح تفضیلی تهیه و در آن جزئیات مورد نظر نیز تعیین شد.

فرماندار کرمان موفقیت اقدام قانونی مقابله با حاشیه نشینی و برخورد با متصرفان اراضی دولتی را نتیجه همکاری و همراهی همه دستگاه ها در استان دانست و گفت: این اقدام انقلابی جهادی در مبارزه با زمین خواری و حاشیه نشینی که منجر به رفع تصرف بیش از هزار هکتار شد همچنان در کرمان تداوم خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: