• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-8184-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان عنوان کرد:

دوران طلایی میراث فرهنگی و گردشگری استان

استاندار کرمان سال های اخیر را دوران طلایی میراث فرهنگی و گردشگری دانست و عنوان کرد: نگاه به میراث های فرهنگی و تاریخی باید به گونه ای باشد که از آنها مراقبت و محافظت شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم حسینی" صبح امروز 21 مردادماه در جلسه اقتصاد مقاومتی اوقاف با اشاره به بازسازی بازار بارانداز در بازار قیصریه، اظهار کرد: این بازار با هماهنگی اداره کل میراث فرهنگی به مجموعه گردشگری تجاری شود.

وی سال های اخیر را دوران طلایی میراث فرهنگی و گردشگری دانست و عنوان کرد: نگاه به میراث های فرهنگی و تاریخی باید به گونه ای باشد که از آنها مراقبت و محافظت شود.

استاندار کرمان با تاکید باید براینکه بازار هندی ها بازسازی شود، تصریح کرد: 25 درصد از اعتبار مورد نیاز را استانداری، 25 درصد را سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و 50 درصد منابع مورد نیاز بازسازی بازار هندی ها را اوقاف متقبل شوند و ظرف یک ماه آینده بازسازی آن آغاز شود.

وی با بیان اینکه گودال خشت مال ها 70 سال محل فساد بود، تصریح کرد: اکنون یک سرمایه گذار ورود پیدا کرده تا در این محل پروژه ای اجرا کند و برخی منتقد اجرای این طرح شده اند و می گوییم منتقدان انتقادات خود را در قالب طرح ارائه نمایند.

استاندار کرمان با تاکید بر اجرای پروژه آب گرم سیرچ توسط اداره کل اوقاف، اظهار کرد: دستگاه های اجرایی استان باید زیرساخت های آن را تکمیل کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: