• جمعه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-1890-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم بافت در خانه ملت عنوان کرد:

تامین آب شرب 3000 نفر مردم منطقه گوغر

نماینده مردم بافت، ارزوئیه و رابر در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که هتل گردشگری در بخش های خبر، گوغر و هنزا در حال احداث می باشد، تصریح کرد: راه، آب و پمپ بنزین که از اول انقلاب سه آرزو مردم این منطقه بود، اکنون با همت معین اقتصادی این منطقه سه آرزوی مردم برآورده شد به طوریکه اکنون آب شرب 3 هزار نفر مردم این منطقه تامین شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علی برز بختیاری" ظهر امروز 20 مردادماه در هشتاد و چهارمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان، گام دوم مثلث توسعه اقتصادی منطقه چهار شهرستان بافت-دهستان گوغر گفت: گوغر 80 سال مدرسه رسمی داشته است بنابراین بعنوان یک منطقه فرهنگی محسوب می شود.

وی با اشاره به ثمره نگاه توسعه ای استاندار کرمان، افزود: سال ها کارخانه فولاد بافت تعطیل شده بود، که خوشبختانه در دولت تدبیر و امید این کارخانه راه اندازی شد و اکنون حدود 500 نفر در آن مشغول به کار هستند.

نماینده مردم بافت، ارزوئیه و رابر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی دیگر از ثمرات اقدامات توسعه ای استاندار کرمان راه انداز کارخانه کرک شهرستان بافت بود که در آن نیز حدود 13 نفر اکنون مشغول به کار هستند، ضمن آنکه سه محور مواصلاتی شهرستان بافت در حال اصلاح جاده می باشد.

وی با بیان این مطلب که هتل گردشگری در بخش های خبر، گوغر و هنزا در حال احداث می باشد، تصریح کرد: راه، آب و پمپ بنزین که از اول انقلاب سه آرزو مردم این منطقه بود، اکنون با همت معین اقتصادی این منطقه سه آرزوی مردم برآورده شد به طوریکه اکنون آب شرب 3 هزار نفر مردم این منطقه تامین شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: