• جمعه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-8084-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

استاندار كرمان:

گوغر بايد به منطقه بدون افراد تحت پوشش كميته امداد تبديل شود

استاندار كرمان گفت: گوغر بابد به منطقه اي بدون افراد تحت پوشش كميته امداد امام خميني(ره) تبديل شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم حسینی" ظهر امروز 20 مردادماه در هشتاد و چهارمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان، گام دوم مثلث توسعه لقتصادی منطقه چهار شهرستان بافت-دهستان گوغر گفت: توسعه در رفتار، گفتار و منش انسان تاثیر می گذارد.

وی ضمن تشکر از اقدامات موثر معین اقتصادی منطقه گوغر، گفت: حرکت اقتصاد مقاومتی دارای چند بعد است که شامل شناسایی کمبودهای زیرساخت ها و رفع این کمبودها؛ شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل های هر منطقه در جهت توسعه هر منطقه از جمله این ابعاد می باشد.

استاندار کرمان هدف از حضور خود را در مناطق را پیگیری و اجرای پروژه های اقتصادمقاومتی دانست و عنوان کرد: اگر همه امکانات و زیرساخت ها را ایجاد کنیم اما مردم شغل نداشته باشند، به گونه ای که نتوانیم اشتغال روستایی ایجاد کنیم، اقدامات ما بی تاثیر است.

وی هدف نهایی اقتصاد مقاومتی تقویت اقتصاد خانوارها نام برد و اظهار کرد: منابع دولتی بسیار ناچیز است و در سال جدید هنوز هیچ اعتبار دولتی به استان وارد نشده است.

 رزم حسینی دهستان گوغر باید به منطقه بدون افراد تحت پوشش کمیته امداد تبدیل شود، تصریح کرد: هر چند نفر از مردم گوغر که از تحت پوشش کمیته امداد خارج می شوند باید کمیته امداد به همان میزان اقدامات توسعه ای در گوغر انجام دهد.

وی با توصیه بر آنکه افراط و تفریط در کارها انجام ندهید و میانه روی را در پیش بگیرید، عنوان کرد: مدیران باید به گونه ای رفتار کنند که پس از پایان خدمتشان به خدمات خود نگاه کنند، به خود ببالند و کارنامه نیکویی از خود به جای گذاشته باشند.

استاندار کرمان اقتصاد مقاومتی را کاهش درد درماندگان دانست و اظهار کرد: گره مردم را باز کنید و دردی از درمانده ای درمان کنید و این عشق می خواهد که به راستی گام برداشتن در این مسیر عشق واقعی می خواهد.

وی با اشاره به اقدامات خیرین در جهت رفع مشکلات مردم، تصریح کرد: عبادت به جزی خدمت به مردم نیست.

رزم حسینی بیان کرد: در گوغر کاشت و بهره برداری گیاهان دارویی در دستور کار قرار دهید، همچنین به رونق صنعت گردشگری توجه کرد و مردم را از این طبیعت زیبا و آب و هوای آن آگاه کنید تا باعث جذب گردشگر شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: