• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-7484-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان عنوان کرد:

کرمان، الگوی برتر بلوغ سیاسی کشور/ انتخاب مشاور اقتصادی استاندار

استاندار کرمان از همراهی و همکاری نمایندگان مردم استان در مجلس و همه مسئولین استان سخن به میان آورد و بیان کرد: برخی از صاحب نظران کشور معتقدند که استان کرمان الگوی برتر بلوغ سیاسی کشور شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم حسینی" ظهر امروز 19 مردادماه در جلسه ستاد عالی پسته کرمان گفت: یکی از سیاست های دولت تدبیر و امید، تنظیم بازار کشاورزی بوده است.

وی ادامه داد: در استان کرمان در برخی موارد اقدامات مفیدی در حوزه تنظیم بازار محصولات کشاورزی داشته ایم؛ به گونه ای که محصولات کشاورزی جنوب در مواقعی که افت قیمت پیدا می کردند، اقدامات خوبی در جهت تنظیم قیمت آنها می کردیم.

استاندار کرمان پسته را یکی از محصولات مهم کشور و استان دانست و اظهار کرد: پسته یکی از مهمترین محصولات صادرات غیر نفتی کشور است.

وی با اشاره به راه اندازی بورس پسته، عنوان کرد: با توجه به اینکه پسته یک کالای لوکس است و بیشتر آن صادر می شود با راه اندازی بازار بورس می توانیم عرضه این محصول به بازارهای جهانی را ساماندهی کنیم.

رزم حسینی از همراهی و همکاری نمایندگان مردم استان در مجلس و همه مسئولین استان سخن به میان آورد و بیان کرد: برخی از صاحب نظران کشور معتقدند که استان کرمان الگوی برتر بلوغ سیاسی کشور شده است.

وی محسن جلال پور را به عنوان مشاور اقتصادی خود معرفی کرد و تصریح کرد: معین های اقتصادی استان کرمان گام های اساسی در جهت توسعه استان کرمان برداشته اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: