• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-1588-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

سرمربی مس رفسنجان:

برنامه ریزی مس رفسنجان برای حضور در جمع پنج تیم بالای جدول

سرمربی مس رفسنجان گفت: امسال بدنبال این هستیم که جزو 5 تیم صدر جدول باشیم و نیم نگاهی به صدر جدول داریم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، علی سامره چهارشنبه شب 18 مرداد ماه در نشست خبری با تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه، اظهار کرد: در فوتبال اگر علی سامره موفقیتی کسب کرده است علاوه بر تلاش بزرگان فوتبال این شهر، خبرنگاران و رسانه ها نیز باعث رشد من شدند و توانستم فوتبال این شهر را به کشور معرفی کنم و خود را مدیون خبرنگاران می دانم و امیدوارم امسال با موج مثبتی که از شما شروع شده و به مردم رفسنجان منتقل می شود بتوانیم روزهای خوبی را برای شهر رقم بزنیم.

وی در ادامه افزود: با برنامه هایی که آقای محمودی نیا به عنوان مدیریت باشگاه تدارک دیده بودند، هدف اول ما امسال ترمیم تیم بود و می خواستیم بازیکنان خوب سال گذشته را حفظ کنیم و نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: 12 بازیکن غیر بومی جذب کردیم و بقیه بازیکنان که 19 بازیکن هستند، بومی می باشند که از بین آنها 5 بازیکن امید هستند و بقیه زیر 23 سال و چند نفر بزرگسال هستند.

سرمربی مس رفسنجان ابراز داشت: بعید می دانم در سالهای گذشته این تعداد بازیکن رفسنجانی به تیم دعوت شده باشد و امیدواریم بستر را برای این بازیکنان فراهم کنیم چرا که آنها سرمایه آینده این شهر هستند و وظیفه ما است که به آنها میدان دهیم.

سامره با اشاره به اینکه اکثر این بازیکنان بومی در تیم نیز بازی داده خواهند شد، مطرح کرد: برنامه ما این است که بستر را فراهم کنیم که به لیگ برتر صعود کنیم و امسال بدنبال این هستیم که جزو 5 تیم صدر جدول باشیم و نیم نگاهی به صدر جدول داریم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با کادر مدیریتی و فنی و تلاش بازیکنان و حمایت همه جانبه هواداران و رسانه ها از باشگاه، تیم فوتبال مس رفسنجان در یکی دو سال آینده به لیگ برتر صعود کند.

وی خود را انتقادپذیر دانست و یادآور شد: هر نوع انتقادی که سازنده باشد و راهکار نشان دهد را می‌پذیریم و اگر بتوانیم انرژی مثبت را به مردم انتقال دهیم و از سوی دیگر این انرژی مثبت را از سوی اهالی رسانه از مردم بگیریم مطمئنم به موفقیت خواهیم رسید.

سرمربی مس رفسنجان در خصوص ریسک جذب جوانان بومی، اظهار کرد: اگر این ریسک را نمی کردم دیگر هیچ مربی دیگری این کار را نمی کرد به هر حال این مسئله به زمان نیاز دارد و امیدوارم بتوانیم از توانایی آنها استفاده کنیم.

سامره عنوان کرد: امیدواریم با اتحاد و همدلی که بین مدیریت، کادر فنی و ارکان باشگاه، بازیکنان، اصحاب رسانه و هواداران تیم وجود دارد بتوانیم به خوبی و با قدرت در فصل جاری در رقابتهای لیگ حاضر شویم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: