• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-1388-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : تولیدی

برای مس رفسنجان برنامه دو ساله دارم/ اتحاد برگ برنده فوتبال استان است

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: هدف گذاری و برنامه ریزی من برای موفقیت باشگاه مس رفسنجان دو ساله است و در همین خصوص  برنامه هایم را به باشگاه  ارائه کردم.

 "علی سامره" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر پیرامون دیدار روز گذشته تیمش در برابر خونه به خونه بابل اظهار کرد: با توجه به اینکه روز گذشته  آغاز مسابقات و هفته نخست بازی ها بود و تیم ها هنوز از یکدیگر شناخت کافی نداشتند، مسابقات آنگونه که باید و شاید جالب و جذاب نبودند .

وی افزود: البته شاید برخی تیم ها به هدف و خواسته خود از بازی هفته اول رسیده باشند، اما من پیش بینی می کنم بازی ها از هفته های سوم و چهارم روند بهتری به خود می گیرند و تیم ها علاوه بر رسیدن به هماهنگی لازم بازی های زیبا و تماشاگرپسندی را از خود ارائه می دهند .

سرمربی مس رفسنجان همچنین تصریح کرد: باشگاه مس رفسنجان در این فصل از مسابقات تلفیقی نفرات جوان و با تجربه را جذب کرده است که در این بین حدود 15 بازیکن تیم جوان و متولد رفسنجان هستند که حضور این تعداد بازیکن از رفسنجان در تیم کم سابقه و در راستای  توجه به موضوع آینده نگری و رشد استعداد ها اتفاق افتاده است .

وی در خصوص بازی برابر خونه به خونه گفت: همانگونه که گفتم بازی آنگونه که باید و شاید جذاب و دلچسپ نبود، اما در همین مسابقه 2 تعویض ما در حالی اتفاق افتاد که ما بازیکنان جوان خود را روانه زمین کردیم  و من به شما قول می دهم در صورتی که این بازیکنان قدر این لحظات را بدانند قطعا مس رفسنجان در پایان فصل 7 تا 8 بازیکن جوان و بازی بلد به فوتبال معرفی می کند .

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران همچنین در خصوص برنامه و سیاست گذاری اش در باشگاه مس رفسنجان اظهار کرد: من برنامه 2 ساله ای را به باشگاه داده ام، در سال اول هدف ما قرار گرفتن در بین پنج تیم بالای جدول و رشد و تربیت چند بازیکن تا انتهای فصل است، حال اگر شرایط به گونه ای پیش رفت و تیم ما در جایگاهی بهتر هم قرار گرفت نشان از انگیزه و توان بالای بازیکنان ماست، اما در سال دوم برنامه و هدف اصلی ما صعود به لیگ برتر فوتبال کشور است .

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان تصریح کرد: شرکت ملی صنایع مس ایران همواره از دو تیم تحت پوشش خود در فوتبال کشور حمایت خوبی داشته و من به عنوان سرمربی تیم باید از همه مسئولان و تصمیم گیرندگان شرکت مس تشکر و قدردانی کنم، امیدوارم هر دو تیم مس بتوانند در پایان فصل پاسخگوی اعتماد مسئولان شرکت باشند.

وی در ادامه نبود اتحاد و عدم هدف گذاری برای  جوانان را دو حلقه گمشده فوتبال استان عنوان کرد و افزود: ما اگر خواهان موفقیت فوتبال استان هستیم باید در گام نخست با هم متحد باشیم، اتحاد بین مردم، باشگاه و بازیکنان. به نظر من در گذشته این مسئله وجود نداشته  و حال این اتحاد و دوستی می توان برگ برنده بزرگ فوتبال کرمان باشد .

سامره ادامه داد: ما باید بواسطه حضور صنایع مس در ورزش استان بستر را برای رشد و موفقیت جوان ها در رفسنجان آماده کنیم تا فوتبال شهر ما مصرف گرا نباشد، ما باید دیدگاه جوانان شهر را در خصوص فوتبال تغییر دهیم، چرا که اغلب علاقمندان به فوتبال استعداد و توانایی بالایی دارند.

وی تصریح کرد: البته برای دستیابی به این اهداف ما به زمان نیاز داریم، 3 سال زمان برای اجرای این اهداف و وقوع یک تحول در فوتبال رفسنجان و استان نیاز است .

گفتنی است تیم فوتبال مس رفسنجان روز گذشته و در ورزشگاه اختصاصی خونه به خونه در حالی که از حریف پیش بود با دریافت گل تساوی متوقف شد و با کسب یک امتیاز از دیدار نخست به رفسنجان بازگشت، این تیم در هفته دوم مسابقات دوشنبه 23 مرداد ماه در خانه میزبان آلومینیوم اراک خواهد بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: