• یکشنبه ۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-4814-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس کل دادگستری استان کرمان خبر داد:

فوت عامل اصلی پرونده مشروبات الکلی مسموم سیرجان

رییس کل دادگستری استان کرمان در پاسخ به آخرین وضعیت مظنونین پرونده مصرف مشروبات الکلی مسموم در شهرستان سیرجان اظهار کرد: چند نفر در این پرونده تحت تعقیب هستند ضمن آنکه عامل اصلی این پرونده خود به دلیل مصرف همان مشروبات فوت شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "یداله موحد" صبح امروز 8 مردادماه در جلسه هیئت امناء ستاد دیه نمایندگی استان کرمان اظهار کرد: باید هزینه کرد کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اطلاع رسانی شود تا موجب جلب اعتماد بیشتر گردد.

وی افزود: امسال با مشارکت مردم خیر و نوعدوست استان کرمان، 33 جشن گلریزان در ماه رمضان برگزار و کمک این خیران برای آزادی زندانیان محکوم مالی که بیش از 2 میلیارد تومان بوده، در طول 16 سال فعالیت ستاد دیه استان بی نظیر بود.

موحد تصریح کرد: از این اقدام خداپسندانه مردم استان کرمان به ویژه کسانی که با پرداخت بخسی از اموال خود برای رهایی زندانیان گرفتار و بازگشت آنها به آغوش خانواده قدم مثبتی برداشتند، تشکر و قدردانی می کنیم.

رییس کل دادگستری استان کرمان بیان کرد: امیدواریم این سنت حسنه در سال های آینده با قوت و گستردگی بیشتری ادامه یافته و شاهد این باشیم کسی به واسطه فقر و نداری وارد زندان های استان نشود.

وی در پایان  در جمع خبرنگاران در پاسخ به آخرین وضعیت مظنونین پرونده مصرف مشروبات الکلی مسموم در شهرستان سیرجان اظهار کرد: چند نفر در این پرونده تحت تعقیب هستند ضمن آنکه عامل اصلی این پرونده خود به دلیل مصرف همان مشروبات فوت شده است


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: