• شنبه ۳۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-1788-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان کرد:

رشد 2 برابری بودجه وزارت ورزش و جوانان در سال 96

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بودجه وزارت ورزش و جوانان را 2.7 برابر سال  قبل اعلام کرد و تصریح کرد: با توجه به اینکه بیشترین آمار تلفات کشور ما مربوط به بیماری های قلب و عروق که به علت کم تحرک می باشد، باید پیشگیری در این خصوص انجام شود و تحرک و شادابی در را جامعه افزایش دهیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدرضا پورابراهیمی" صبح امروز 31 تیرماه در جلسه شورای اداری استان کرمان گفت: یک سوم جمعیت استان کرمان در حوزه انتخابی کرمان و راور هستند.

وی ادامه داد: اهتمام مجلس در کمک به حوز ورزش و جوانان در این دوره کم نظیر است، به طوریکه کل بودجه وزارت ورزش در سال جاری یک هزار و 440 میلیارد تومان و همچنین از محل مالیات سیگار 400 میلیارد نیز به حوزه ورزش اختصاص داده شده است.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بودجه وزارت ورزش و جوانان را 2.7 برابر سال  قبل اعلام کرد و تصریح کرد: با توجه به اینکه بیشترین آمار تلفات کشور ما مربوط به بیماری های قلب و عروق که به علت کم تحرک می باشد، است که باید پیشگیری در این خصوص انجام شود و تحرک و شادابی در را جامعه افزایش دهیم.

وی بیان کرد: خانه ورزش روستایی برای 150 منطقه روستایی در استان کرمان راه اندازی کرده ایم، همچنین از محل اعتبارات بودجه ای سال جاری احداث چمن مصنوعی به استان کرمان اختصاص داده شود.

همچنین در این جلسه "حبیب الله نیکزادی " نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در این جلسه از وجود ورزش های زیادی با قدمت زیاد در منطقه شرق استان کرمان سخن گفت و اظهار کرد: باید به ورزش شرق استان کرمان به صورت ویژه توجه شود.

نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استادیوم ورزشی در شهرستان بم پس از زلزله بم احداث شده است که متاسفانه در حال فرسوده شدن است و این استادیوم ورزشی هرینه های آب و برق آن بدهکار می باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: