• شنبه ۳۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-1588-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان:

کرمان به سمت ایجاد عدالت ورزشی گام برداشته است

استاندار کرمان با اشاره به اینکه استان کرمان به سمت ایجاد عدالت ورزشی گام برداشته است، مطرح کرد: ما به عنوان خدمتگزار مردم نیز تلاش می کنیم تا این عدالت را در کل استان به نحو احسنت بگسترانیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم حسینی" صبح امروز 31 تیرماه در جلسه شورای اداری استان کرمان با ابراز امیدورای از اینکه حضور آیت الله جعفری در جلسات اداری استان استمرار یابد، گفت: با سیاست میانه روی و اعتدالی رییس جمهور و آیت الله جعفری یک همدلی و همراهی در استان کرمان حاکم شده است.

وی یکی از ثمرات وحدت و همدلی در استان کرمان را افزایش فضاهای ورزشی و اهمیت دادن به ورزش در استان دانست و بیان کرد:  در حوزه ورزش در این دولت با نگاه عدالت ورزشی سندی مبتنی بر همه ظرفیت های ورزشی استان تدوین شده است به طوریکه 10 رشته شناسایی شده است و همچنین آکادمی های ورزشی در همه مناطق ایجاد شده و این حرکت ادامه خواهد داشت.

استاندار کرمان با اعلام این خبر که از طریق سایتی که در استان طراحی شده است، در آینده نزدیک همه مردم استان به ورزش دستیابی خواهند داشت، افزود: معین های اقتصادی در مناطق اقدامات موثر در خصوص ورزش انجام داده و یا در حال انجام دادن می باشند، به طور مثال یک تیم فوتبال از قلعه گنج، اعزام نروژ شده اند.

وی با اشاره به اینکه استان کرمان به سمت ایجاد عدالت ورزشی گام برداشته است، مطرح کرد: ما به عنوان خدمتگزار مردم نیز تلاش می کنیم تا این عدالت را در کل استان به نحو احسنت بگسترانیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: