• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-1288-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

معاون استاندار کرمان:

سند توسعه ورزش همگانی استان تدوین شد

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان با اشاره به تدوین اسناد امنیت غذایی در استان افزود: براساس تلاش های صورت گرفته، سند توسعه ورزش همگانی استان تدوین شد و با بروز استعدادها، در شهرستان های مختلف ورزشکاران قهرمانی داریم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حمید ذکاءاسدی" پیش از ظهر امروز در جلسه شورای عالی ورزش همگانی استان کرمان اظهار کرد: استاندار کرمان در این دولت توجه ویژه ای به سلامت و امنیت در استان داشتند که با اقدامات صورت گرفته و تلاش همه نیروهای امنیتی و اطلاعاتی، در حوزه امنیت موفق بودیم.

وی با اشاره به تدوین اسناد امنیت غذایی در استان افزود: براساس تلاش های صورت گرفته، سند توسعه ورزش همگانی استان تدوین شد و با بروز استعدادها، در شهرستان های مختلف ورزشکاران قهرمانی داریم.

ذکاءاسدی تصریح کرد: این فعالیت ها منجر به برنامه ریزی برای حضور ورزشکاران در المپیک و پارالمپیک شده و مدیران و استان این زمینه را برای کمک به اهداف برنامه ریزی شده در زمینه ورزش و سلامت دارند.

وی با اشاره به هزینه زیادی که برای مبارزه و پیشگیری از اعتیاد می شود، گفت: در صورتی که به خوبی به ورزش های همگانی برسیم، هزینه که در این حوزه صورت می گیرد، بسیار کمتر خواهد بود و برآیند مفید کار را در بین کسانی که به این حوزه می پردازند مشاهده می کنیم.

معاون استاندار کرمان تاکید کرد: توسعه ورزش های همگانی یکی از مسائل مهم در توسعه کشورهاست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: