• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-1088-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس فدراسیون ورزش های همگانی:

مشارکت 21 درصدی مردم در ورزش های همگانی

رییس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: توانسته ایم با فرهنگسازی و برنامه ریزی ها، مشارکت مردم در ورزش های همگانی از هفت درصد در هفت و نیم سال قبل را به 21 درصد در سال گذشته برسانیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"علی مجدآرا" پیش از ظهر امروز 24 تیرماه در اولین جلسه شورای عالی ورزش همگانی استان کرمان اظهار کرد: مردم روز به روز متوجه می شوند که پیشگیری و سلامتی ارزش زیادی دارد و این پیشگیری با فعالیت همه دستگاه های اجرایی، شدنی است.

وی افزود: فدراسیون ورزش های همگانی یک فدراسیون برنامه محور است که سند توسعه آن تا سال 1404 برنامه ریزی و چشم انداز آن حرکت به سوی ایرانی، شاداب، فعال و سالم و با مشارکت مردم در فعالیت ورزش های همگانی است.

مجدآرا تصریح کرد: توانسته ایم با فرهنگسازی و برنامه ریزی ها، مشارکت مردم در ورزش های همگانی از هفت درصد در هفت و نیم سال قبل را به 21 درصد در سال گذشته برسانیم.

وی بیان کرد: در کارآفرینی توانستیم رتبه اول را کسب کرده و بیشترین آمار حضور بانوان در رشته های مختلف فدراسیون را داشته باشیم و شعار امسال برنامه های فدراسیون را "مادران عمود خیمه ورزش همگانی" انتخاب کرده ایم.

رییس فدراسیون ورزش های همگانی اظهار کرد: سند تحول و توسعه ورزش های همگانی تدوین شده که باید در سطح استان، شهرستان و بخش ها جاری شود و شورای عالی در هیئت ورزش های همگانی متشکل از دستگاه های اداری است که باید دستگاه های مختلف برای اجرای دستورالعمل ها همکاری کنند.

وی خاطرنشان کرد: به گفته مقام معظم رهبری ورزش های همگانی برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی موثر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: