• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-788-5
  • خبرنگار : 23
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان:

جوانمردی ورزشکاران کشور زبانزد عام و خاص در صحنه های بین المللی است

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: شاهد جوانمردی ورزشکاران کشور در همه رشته های ورزشی هستیم و این جوانمردی در صحنه های بین المللی زبانزد عام و خاص است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، " محمدتقی امیری خراسان" امروز 20 تیرماه در حاشیه مراسم جشن بزرگ ورزش زورخانه ای در کرمان در جمع خبرنگارن با تبریک هفته فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای گفت: پهلوانی و جوانمردی فقط در رشته های خاص نیست بلکه شاهد بسیاری از حرکات جوانمردی در دیگر رشته ها هستیم که در صحنه های بین المللی زبانزد عام و خاص است.

وی تصریح کرد: عدم رویارویی ورزشکاران ما در مقابل ورزشکاران رژیم صهیونیستی در حمایت از مسلمانان نمونه بارزی از این جوانمردی هاست.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان خراسانی بیان کرد: با توجه به روحیه جوانمردی که در مربیان و مدیران وجود دارد باید به جوانان درس جوانمردی بدهند.

وی با اشاره به برگزاری جشن بزرگ ورزش زورخانه ای در کرمان گفت: باید این نوع برنامه ها را در تمام حوزه ها داشته باشیم و تمام حوزه های ورزشی دور هم جمع شوند تا بتوانیم مشکلات آنها را حل کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: باید در همه کارها روحیه جوانمردی و پهلوانی داشته باشیم و این رفتار را به همه آموزش دهیم.

وی اظهار کرد: ورزش پهلوانی در ایران زبانزد خاص و عام است و بعد از اسلام نیز این ورزش گسترش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه پهلوانان زیادی در کشور  وجود دارد عنوان کرد: در اسلام پهلوانی جز نکات کلیدی است که به آن توجه شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان خاطر نشان کرد: در دین اسلام بزرگترین جوانمرد حضرت علی(ع) است که امیدواریم با اقتدا به این بزرگ مرد حامی مستضعفان باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: