• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-688-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

پورابراهيمي در تشریح دیدار با وزير ورزش و جوانان خبر داد:

سفر وزير ورزش و جوانان به كرمان/ایجاد ۱۴۰ زمین فوتبال چمن مصنوعی در کرمان

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تشریح دیدار با وزير ورزش و جوانان از ايجاد 140زمین فوتبال چمن مصنوعی با تمامی تجهیزات در مناطق مختلف شهری و روستایی استان کرمان خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر،
دکتر "محمدرضا پورابراهیمی" در تشریح نشست مشترک صبح امروز با دكتر سلطاني‌فر وزیر ورزش و جوانان با اشاره به كمك مجلس شوراي اسلامي در زمينه افزايش بودجه وزارت ورزش اظهار کرد: همانطور که کمک به مجلس با هماهنگی وزیر انجام شده به همان اندازه نيز مسوولیت وزیر محترم هم نسبت به گذشته سنگین تر شده و انتظار داریم تحولات  مهمی طبق برنامه ششم در  حوزه ورزش اتفاق بیافتد که خوشبختانه این تحولات بزرگ در ورزش كشور شروع شده است.

 نماینده مردم کرمان و راور با اشاره به وسعت فعاليت‌هاي ورزشي در استان كرمان خاطر نشان کرد: طبق صحبت های انجام شده با وزیر ورزش و جوانان در این جلسه مقرر شد ظرف امسال و سال آینده پروژه های تامین اعتبار مالی نیمه تمام استان به ویژه طرح هایی که بیش از ۳۰ درصد پیشرفت داشتند به اتمام  برسد.

پورابراهيمي با بیان اینکه طبق هماهنگي انجام شده و با دعوتی که از وزیر ورزش و جوانان انجام دادایم طی  دو تا سه هفته آینده دكتر سلطاني‌فر به کرمان سفر خواهد کرد، افزود: در اين سفر وزير وزش ضمن موافقت با افتتاح مراکز و خانه‌هاي ورزش در حداقل صد روستا، توسعه ورزش در سطح روستاهای کرمان را شاهد خواهيم بود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه توافق شد حداقل ۱۴۰ زمین فوتبال چمن مصنوعی  با نورافکن و تمامی تجهیزات در مناطق مختلف شهری و روستایی در استان کرمان ايجاد شود و اين زمين‌ها طی یک سال آينده قابل استفاده باشد که این موضوع نيز  به زودی با حضور وزیر ورزش در کرمان پیگیری خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: