• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-23285-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : تولیدی

نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس:

همه باید از نتیجه انتخابات تبعیت کنند

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی درباره تمکین به نتیجه انتخابات گفت: همه حتی کسانی که می بازند، وظیفه دارند در برابر قانون و نتیجه تمکین کنند، هر چند معتقدم در انتخابات همه برنده هستند و مطمئنا همه از نتیجه تبعیت می کنند.

"حبیب اله نیکزادی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، درباره حضور مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی اظهار کرد: حضور مردم در انتخابات 96 خیلی خوب و بی نظیر بود و بحمدلله مردم ما مانند همیشه از جریانات سیاسی در دنیا و رفتارهای بدی که در خارج از کشور وجود دارد مراقبت کردند.

وی افزود: از سوی دیگر مقام معظم رهبری مانند همیشه بر حضور حداکثری مردم تاکید کردند و مردم حضور بسیار خوب و بی نظیری نسبت به گذشته داشتند.

نیکزادی تصریح کرد: مردم ما متوجه هستند که با حضورشان می توانند قدرت نظام، مقاومت در برابر دشمنان و اقتدار نظام را به تصویر بکشند و به همه دنیا این را اعلام کنند.

نماینده شهرستان های شرقی استان کرمان در مجلس بیان کرد: امروز حضور همه خانم ها  و آقایان و به ویژه جوانان ما در انتخابات خوب بود که با اشتیاق پای صندوق ها حضور یافته و رای دادند.

وی درباره تمکین به نتیجه انتخابات گفت: همه حتی کسانی که می بازند، وظیفه دارند در برابر قانون و نتیجه تمکین کنند، هر چند معتقدم در انتخابات همه برنده هستند و مطمئنا همه از نتیجه تبعیت می کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: