• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-22585-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

فرماندار رفسنجان خبر داد:

مشارکت 65 درصدی رفسنجانی‌ها در انتخابات 96

فرماندار رفسنجان گفت: تاکنون 134 هزار و 280 نفر در شهرستان رای خود را به صندوق ها انداخته اند و وضعیت خوبی در شهرستان داریم به طوری که حدود 65 درصد مشارکت مردم را داشته ایم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حمید ملانوری" شامگاه جمعه 29 اردیبهشت ماه در ارتباط ویدئوکنفرانس با استاندار کرمان اظهار کرد: 197 شعبه اخذ رای در شهرستان رفسنجان مشغول به فعالیت بودند که در 87 شعبه شهری رفسنجان به صورت تمام مکانیزه اخذ رای صورت می گیرد و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی افزود: تاکنون 134 هزار و 280 نفر در شهرستان رای خود را به صندوق ها انداخته اند و وضعیت خوبی داریم و حدود 65 درصد مشارکت مردم را داشته ایم.

ملانوری تصریح کرد: در روستاهای بزرگ کار رای گیری در حال انجام است و شعب شهری خیلی شلوغ است و در روستاهای کم جمعیت کار اخذ رای به اتمام رسیده است.

به گزارش ایسنا، "علی نیک نفس" فرماندار فاریاب نیز در ارتبط ویدئوکنفرانس اظهار کرد: 80 درصد کار انتخابات به صورت آنلاین در شهرستان انجام و اطلاعات 18 هزار و 300 نفر به صورت آنلاین  ارسال شده است.

وی افزود: کار رای گیری در برخی از نقاط روستایی به اتمام رسیده و در شعب شهر ازدحام جمعیت داریم.

فرماندار فاریاب تصریح کرد: 46 شعبه اخذ رای در شهرستان فاریاب داریم و تاکنون براساس جمعیت واجد شرایط رای دادن نزدیک به 70 درصد مشارکت مردم را در انتخابات داشته ایم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: