• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-22185-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان:

هیچ گونه رخداد ضدامنیتی در استان کرمان نداشته‌ایم/قتل فاریاب ارتباطی با انتخابات ندارد

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: هیچ گونه رخداد ضدامنیتی در استان کرمان نداشته ایم و یک مورد قتلی که در فاریاب رخ داده، مربوط به اختلافات طایفه ای و از قبل بوده و ربطی به انتخابات نداشته است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "خلیل همایی راد" شامگاه جمعه 29 اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در بحث امنیت انتخابات استان کرمان همانطور که پیش بینی می شد و با توجه به تدابیری که اندیشیده شده بود، با همکاری و تعامل همه اعضای شورای تامین استان و با مسوولیت فرماندهی انتظامی و همکاری سپاه و اداره اطلاعات و دستگاه قضایی از اولین ساعات امروز انتخابات با امنیت کامل در حال برگزاری است.

وی افزود: هیچ گونه رخداد ضدامنیتی در استان کرمان نداشته ایم و یک مورد قتلی که در فاریاب رخ داده، مربوط به اختلافات طایفه ای و از قبل بوده و ربطی به انتخابات نداشته است.

همایی راد تصریح کرد: اعضای شورای تامین در شهرستان فاریاب حضور یافته و دو نفر متهم به قتل تحت تعقیب هستند.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان در ادامه بیان کرد: با اجرای تدابیری که درخصوص امنیت پس از انتخابات اندیشیده و هم به ستادهای کاندیداها در زمینه مدیریت فضای رسانه و فضای مجازی، گمانه زنی و پیش داوری، جشن زودهنگام بدون کسب محوز شوراهای تامین ابلاغ شده، امیدواریم در این مرحله نیز شاهد وضعیت بسیار مطلوبی باشیم و بلوغ استان در همه زمینه ها به نمایش گذاشته شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: