• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-21485-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : تولیدی

ایسنا گزارش می دهد؛

خلق حماسه ای دیگر از مردم رفسنجان

مردم شهرستان رفسنجان یک بار دیگر به مانند تمام صحنه هایی که باید حضور خود را به رخ جهانیان بکشانند و برای دفاع از کیان کشور و لبیک به ندای رهبر انقلاب در جمعه سرنوشت ساز 29 اردیبهشت حماسه ای دیگر خلق کردند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کویر، مردم رفسنجان از ساعت های قبل از اعلام آغاز رسمی انتخابات پشت درهای حوزه ها به انتظار ایستاده بودند تا با انگشت جوهرین خود دشمنان را زیر انگشت اشاره خود له کنند و این حضور همچنان پرشور و پرازدحام همچنان ادامه دارد.

صف‌های به هم پیوسته مردم در شعب اخذ رأی در رفسنجان نشان از این داشت که ایران اسلامی دارای مردمی است که برای لحظه‌ای به خواسته‌های دشمن دست پیمان نمی‌دهند و برای خنثی سازی برنامه‌های شوم آن همیشه بیدار و هوشیار هستند.

نتیجه هر چه باشد در نهایت مردمی که با ایمان و عزت در این جشن سیاسی با اقتدار حضور یافته اند برنده اصلی انتخابات هستند چرا که با حضور در صحنه در تصمیم گیری های کشور مشارکت دارند.

شعبه های اخذ رای جلوه گاهی از حضور مردم هستند و مردم همیشه در صحنه رفسنجان با در دست داشتن شناسنامه های خود حماسه ای بی نظیر را به مانند همیشه خلق کردند تا نمادی محکم از ولایتمداری آنها باشد.

حضور بی نظیر مردم در ساعات اولیه رای گیری

یک شهروند رفسنجانی حضور مردم را در ساعات اولیه رای گیری بسیار پرشور و زیادتر از سالهای قبل توصیف کرده و به خبرنگار ایسنا اظهار می دارد: انتظار من از منتخب مردم در ریاست جمهوری این است که به حرفها و شعارهایشان عمل کنند همانطور که در صحبتهایشان اشاره کردند مردمی و طرفدار مردم باشند سخن رهبر را عمل کنند، همان راه امام(ره) را ادامه دهند تا به دست صاحب اصلی اش امام زمان(عج) برسد.

وی می افزاید: مردم ایران با بصیرت هستند و در سال 88 و در 9 دی نشان دادند که پشتیبان نظام هستند و ما نیاز نداریم دیگران مخصوصا آمریکا دشمن قسم خورده ایران برای ما تصمیم بگیرد.

وی تصریح می کند: مردم با بصیرت تمام وارد عرصه انتخابات شدند و با همین بصیرت و راهی که انتخاب کردند ان شاء الله مقدمات حضور امام زمان(عج) فراهم شود و جامعه ای به فرمایش پیامبر مدینه فاضله باشد.

شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی و ملی هر ایرانی

یک خانم جوان که ورزشکار است در گفتگو با خبرنگار ایسنا حضور مردم را خیلی خوب و پرشور ارزیابی کرده و می گوید: انتظارم از منتخبین مردم چه شوراها و چه ریاست جمهوری این است که به ورزشکاران اهمیت بدهند. مخصوصاً ورزش ما که نینجوتسو است و تازه مردم آن را می شناسند.

وی می افزاید: مهمترین پیام ما برای دشمنان این است که ما جامعه زنان از کشورمان حمایت می کنیم، من به خاطر کشورم وکوری دشمنان رای داده ام.
مردی میانسال شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی و ملی هر ایرانی دانسته و اضافه می کند: وظیفه هر ایرانی است که در سرنوشت کشورش دخیل باشد و دشمن شاد نشویم که البته خدا را شکر همیشه ملت ایران در صحنه حضور داشتند و دارند.

وی بیان می کند: منتخب مردم وظیفه سنگینی بر دوشش است و رای مردم حق الناس است باید به تمام خواسته های مردم جوابگو باشد شخصی که رای می آورد منتخب اصلح مردم است چون با رای مردم به میدان می آید.

وی می افزاید: دشمنان اسلام بدانند ما ایرانیان از رهبرمان و شهدا پیروی می کنیم و همیشه در صحنه هایی که به حضور ملت نیاز است حضور داریم و این را بدانند که کور خوانده اند که می توانند به ایران تسلط داشته باشند.

پیرمردی که خود را 80 ساله معرفی می کند توصیه خود را به رای اولی ها اینگونه بیان می کند: باید برای پیشرفت کشور و لبیک به دعوت رهبری در انتخابات حضور پیدا کنند.

وی می گوید: بنده در همه انتخابات در دوره های قبل شرکت کردم چرا که این کار را وظیفه خود می دانستم.

فردی دیگر که در انتخابات شرکت کرده است انتظارش را از رئیس جمهور آینده رسیدگی به مشکلات مردم از جمله گرانی می داند و می گوید: رای دادن یک وظیفه است که باید انجام دهیم و باید به توصیه مقام معظم رهبری لبیک بگوییم.

گزارش خبرنگار ایسنا از شعب رای گیری در سطح شهرستان حاکی از حضور پرازدحام مردم با وجود گذشت ساعتها از آغاز رای گیری است و این حضور همچنان ادامه دارد.

گزارش از «حسین میرزااسدی» خبرنگار ایسنا منطقه کویر

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: