• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-21285-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

عضو هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمان خبر داد:

برآورد مشارکت بالای 70 درصدی مردم در انتخابات/تذکر نیروهای نظارتی به برخی تبلیغات زبانی افراد در اطراف شعب اخذ رای

عضو هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمان با اشاره به اینکه تاکنون هیچگونه تخلف خاصی در استان کرمان گزارش نشده است، بیان کرد: گزارشاتی مبنی بر تبلیغ برخی افراد در اطراف شعب اخذ رای به صورت زبانی داشتیم و این موارد اندک طبیعی است اما نیروهای نظارت به محل رفته و تذکرات لازم را داده اند.

"یحیی کمالی پور" در گفت و گو با ایسنا منطقه کویر، درباره میزان مشارکت مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه گفت: مشارکت مردم تاکنون بسیار عالی بوده است.

وی از برآورد مشارکت بالای 70 درصد مردم ایران در انتخابات خبر داد و عنوان کرد: مردم ایران با این حرکت غیر منتظره، تمام معادلات را برهم زدند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اکنون شاهد صف های طویل در شعب اخذ رای هستیم و پیش بینی می کنیم که تا ساعات آخر رای گیری شاهد این صفوف طولانی باشیم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون هیچگونه تخلف خاصی در استان کرمان گزارش نشده است، بیان کرد: گزارشاتی مبنی بر تبلیغ برخی افراد در اطراف شعب اخذ رای به صورت زبانی داشتیم و این موارد اندک طبیعی است اما نیروهای نظارت به محل رفته و تذکرات لازم را داده اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: