• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-20685-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : پوششی

فرماندار کرمان عنوان کرد:

شهرستان کرمان، نیازمند تمدید زمان رای گیری

فرماندار کرمان با اشاره به اينكه امروز تخلفات بسيار جزيى گزارش شده است گفت : قطعا كرمان جزء شهرستان هايى است كه نياز به تمديد مدت انتخابات دارد اما اين تصميم نياز به تاييد وزير كشور دارد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر،
"محمدعلی توحیدی" عصر امروز 29 اردیبهشت ماه در حاشیه بازدید شورای تایمن استان از شعبه اخذ راى حسينيه ثارالله كرمان در جمع خبرنگاران گفت: در مجموع در شهرستان كرمان ٤٩٥ شعبه اخذ راى براى جمع آورى آرا، 521 هزار و 836 نفر واجدين شرايط در نظر گرفته شده است.

وى با بیان اینکه از ساعت ٨ صبح درب شعب اخذ رای به روى همه راى دهنگان باز شده و مردم با استقبال كم نظير به پاى صندوق هاى راى آمدند، گفت: در شعور اجتماعى و درك سياسى بالاى مردم رسانه ها نقش به سزايى داشتند.

توحیدی در بخش ديگرى از سخنان گفت: در برخى شعب كه نياز به تعرفه داشته اند،تعرفه ها ارسال شده است ضمن اينكه در اين دوره انتخابات عملكرد انتخابات سال ٩٤ پايه قرار گرفته است و نسبت به آن ٢٠ درصد‏ افزايش شعبه داشتيم و در اين دوره ٤٠ شعبه اخذ راى هم افزوده شده است.

فرماندار كرمان اظهار كرد: شعبه اخذ راى حسينيه ثارالله جديد است و با جابجايي از محل خانه شهر به حسينيه و عملكرد سه برابرى مواجه شده است.

وى با اشاره به اينكه امروز تخلفات بسيار جزيى گزارش شده است گفت : قطعا كرمان جزء شهرستان هايى است كه نياز به تمديد مدت انتخابات دارد اما اين تصميم نياز به تاييد وزير كشور دارد.

توحيدى در رابطه با مدارسى كه فردا تعطيل هستند گفت: با توجه به حجم بالاى اعضاى شوراى اسلامى شهر و همچنين شمارش آرا فقط مدارسى كه شعبه اخذ راى هستند و به طبع معلمين آنها نيز فردا تعطيل مي باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: