• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-13385-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان خطاب به هواداران کاندیداها:

جشن زود هنگام ممنوع/امانتدار مردم هستیم/پیش بینی حضور 60 درصدی مردم

استاندار کرمان خطاب به هواداران کاندیدا، گفت: جشن پیروزی زود هنگام انجام ندهید و تا زمان اعلام رسمی نتایج صبر کنید و پس از اخذ مجوز از فرمانداری ها می توانید به جشن و سرور بپردازید و همچنین از هرگونه پیش داوری جلوگیری کنید.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم حسینی" عصر امروز 28 اردیبهشت ماه در حاشیه بازدید از ستاد انتخاباتی شهرستان کرمان گفت: در سراسر استان کرمان 6 هزار و 421 صندوق اخذ رای در 81 حوزه انتخاباتی وجود دارد.

وی ادامه داد: فردا جمعه 29 اردیبهشت ماه 2 هزار و 668 صندوق انتخابات ریاست جمهوری و 3 هزار و 753 صندوق انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کرمان دایر می شود.

استاندار کرمان از آمادگی استان کرمان برای برگزاری انتخابات خبر داد و بیان کرد: استان کرمان آمادگی لازم را برای برگزاری انتخاباتی سالم در امنیت کامل را دارد.

وی با اشاره به اینکه 50 هزار نفر در سراسر استان کرمان درگیر برگزاری انتخابات هستند، اظهار کرد: 2 میلیون و 122 هزار و 435 نفر واجد شرایط رای دادن که از این بین 52 هزار و 867 نفر رای اولی در استان کرمان هستند.

رزم حسینی با بیان این مطلب که امانتدار مردم هستیم، تاکید کرد: فرایند انتخابات به گونه ای است که هر گونه تقلب را در انتخابات از بین می برد و رای که مردم به صندوق ها می اندازند، مطمئن باشند که همان خوانده خواهد شد و دقت لازم را در این خصوص خواهیم داشت.

وی از برگزاری تبلیغات خوب کاندیداها در استان کرمان سخن به میائن آورد و عنوان کرد: ستادهای انتخاباتی شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری در استان کرمان فعال بودند و در فضای آزاد با رعایت اخلاق به رقابت پرداختند که جای تشکر دارد.

استاندار کرمان خطاب به مردم، گفت: در ساعات اولیه با رعایت انضباط در شعب اخذ رای حاضر شوند و این مهم را به ساعات پایان نیندازند، لازم به ذکر است که از ساعت 8 صبح، مردم می توانند به شعب اخذ رای مراجعه و رای خود را در صندوق های بیندازند.

وی ساعت پایان انتخابات را منوط به اعلام وزارت کشور دانست و تصریح کرد: مردم با دقت، مطالعه و بررسی کاندیدای خود را انتخاب کنند و یک برگ زرین دیگر بر نظام جمهوری اسلامی اضافه کنند.

رزم حسینی اعلام کرد: براساس ارزیابی های مسئولین کشوری و استانی برآورد ما این است که بیش از 60 درصد مردم در انتخابات شرکت خواهند کرد.

وی ضمن تشکر از رسانه ها و اعضای ستاد انتخابات استان کرمان، بیان کرد: کمترین رد صلاحیتهای شورای شهر و روستا در استان کرمان داشته ایم، که همین امر سبب شده است منتظر حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای باشیم.

استاندار کرمان خطاب به هواداران کاندیدا، گفت: جشن پیروزی زود هنگام انجام ندهید و تا زمان اعلام رسمی نتایج صبر کنید و پس از اخذ مجوز از فرمانداری ها می توانید به جشن و سرور بپردازید و همچنین از هرگونه پیش داوری جلوگیری کنید.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: