• چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-11114-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : تولیدی

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان:

فاقدین شناسنامه هرچه زودتر نسبت به دریافت شناسنامه اقدام کنند/روند 24 ساعته صدور شناسنامه در استان

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان گفت: تاکید می شود فاقدین شناسنامه هرچه زودتر نسبت به دریافت شناسنامه خود از دفاتر پیشخوان دولت و ثبت احوال اقدام کنند.

"حسین زین الصالحین" در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، با بیان اینکه تمهیدات لازم برای صدور شناسنامه تا قبل از انتخابات اندیشیده شده است، افزود: همکاران ما تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا به روز خدمت رسانی کنند،ضمن اینکه با حجم بالایی از مراجعات مواجه هستند.

زین الصالحین با اشاره به اینکه حداقل 200 نفر در استان کرمان مشغول اقدامات صدور شناسنامه و کدملی هستند بیان کرد: همه همکاران ما ملزم هستند تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه شناسنامه های همشهریان را تحویل بدهند.

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان با بیان اینکه افرادی که قبلا هم نسبت به دریافت شناسنامه خود اقدام کرده اند هرچه سریعتر به دفاتر پیشخوان مراجعه و نسبت به دریافت آن اقدام کنند، ادامه داد: توصیه اکید این است که همشهریان و هم استانی ها کار خود را به آخرین لحظات موکول نکنند و همین حالا نسبت به دریافت شناسنامه خود اقدام کنند.

زین الصالحین با اشاره به روند 24 ساعته صدور شناسنامه در استان اظهار کرد: همکاران ما در ثبت احوال روز جمعه نیز در حال خدمت رسانی خواهند بود اما روز انتخابات شناسنامه صادر نمی شود و فقط کدملی ارائه خواهد شد.

وی با بیان اینکه چنانچه در روز جمعه افرادی با مشکل مواجه شوند با تماس با ثبت احوال و ارائه مشخصات کامل خود می توانند کد ملی دریافت کنند، خاطر نشان کرد: درمجموع اداره کل ثبت احوال استان کرمان به سهم خود تمام تلاش را برای حضور حداکثری مردم به کار گرفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: