• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-10585-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : تولیدی

/همه بیایید/

فرماندار زرند: اقتدار نظام نیازمند مشارکت پر رنگ مردم است

فرماندار زرند گفت: توصیه می کنم مردم ولایت مدار شهرستان زرند از ابتدای ساعات رای گیری یعنی از ساعت 8 صبح حضور به هم رسانند.

"حبیب الله خنجری" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر با بیان اینکه شهرستان زرند تاکنون طبق برنامه ریزی ها و بدون هیچ مشکلی پیش رفته و برای روز 29 اردیبهشت ماه از آمادگی کامل برخوردار است،  افزود: امیدوارم همانطور که مردم درگذشته حضور پر رنگ و باشکوهی داشته اند بازهم باحضور گسترده خود در روز جمعه، باعث اقتدار نظام و نا امیدی دشمنان شوند.

خنجری بیان کرد: در چهار شهر زرند، خانوک، ریحان شهر و یزدان شهر 122 شعبه اخذ رای و 269 صندوق وجود دارد، از این تعداد 45 شعبه در زرند و 41 شعبه ثابت و چهار شعبه سیار است ضمن آنکه تعداد دو شعبه ثابت در شهر خانوک، چهار شعبه در یحان شهر که سه شعبه ثابت و یک شعبه سیار و در یزدان شهر نیز شش شعبه ثابت تعبیه شده است.

فرماندار زرند افزود: در مجموع 57 شعبه شهری شامل پنج شعبه سیار و 52 شعبه ثابت وجود دارد و در روستاهای بخش مرکزی نیز 44 شعبه موجود خواهد بود، در روستاهای بخش مرکزی یزدان آباد نیز 21 شعبه و 39 صندوق سیار تبیین شده است.

خنجری اظهار کرد: توصیه می کنم مردم ولایت مدار شهرستان زرند از ابتدای ساعات رای گیری یعنی از ساعت 8 صبح حضور به هم رسانند به ویژه در روستاها که شعب اخذ رای سیار است و امکان برگشت آنها وجود ندارد.

فرماندار زرند تصریح کرد: باتوجه به مسائل و ناامنی در کشورهای همسایه و اطراف ما، حضور پر رنگ مردم برای اقتدار نظام نیاز است و امیدوارم مردم بیدارتر از گذشته حضور پر رنگ داشته باشند.

وی با بیان اینکه سال 94 شهرستان زرند در انتخابات مجلس شورای اسلامی با 77 و هشت دهم درصد به عنوان بهترین نرخ مشارکت و با کمترین تنش در استان معرفی شد، خاطرنشان کرد: حضور پرشور هم از نظر شرعی و دینی مطلوب است و هم موجب مایوس شدن دشمنان و اقتدار نظام می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: