• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-10485-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : تولیدی

فرماندار کرمان به ایسنا خبر داد:

521 هزار نفر، واجدین شرایط رای دادن شهرستان کرمان

رییس ستاد انتخابات شهرستان کرمان بیان کرد: بیش از 521 هزار نفر در شهرستان کرمان واجد شرایط رای دادن هستند.

"محمدعلی توحیدی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، درباره آمادگی شهرستان کرمان برای برگزاری انتخابات اظهار کرد: تمامی تمهیدات و مقدمات برای برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات 29 اردیبهشت ماه در شهرستان کرمان اندیشیده و امکانات لازم فراهم شده است.

وی افزود: 495 شعبه اخذ رای ریاست جمهوری و 522 صندوق در شهرستان کرمان آماده دریافت آراء مردم است و تفاوت آمار به این علت است که صندوق آراء ریاست جمهوری مشترک اما برای برخی روستاها چون شورای روستا جداست، صندوق مجزا در نظر گرفته شده است.

توحیدی تصریح کرد: مجریان برگزاری انتخابات آموزش های لازم را دیده و امکانات فراهم شده و از ساعت 8 صبح جمعه درب تمامی شعب اخذ رای به روی مردم باز است که بتوانند از ابتدای روز با آرامش و امنیت برای رای دادن حضور پیدا کرده و امیدواریم انتخابات را در شفافیت، سلامت و قانونمندی کامل برگزار شود.

رییس ستاد انتخابات شهرستان کرمان بیان کرد: بیش از 521 هزار نفر در شهرستان کرمان واجد شرایط رای دادن هستند.

وی در ادامه درباره اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات افزود: مردم متدین و انقلابی استان و شهرستان کرمان به اهمیت حضور و مشارکت در انتخابات واقف هستند و هر چه انتخابات باشکوه تر برگزار شود، باعث یاس دشمنان و موجب خشنودی دوستان انقلاب می شود.

توحیدی تصریح کرد: حضور مردم تاکنون خیلی از دسیسه ها را علیه نظام اسلامی خنثی کرده و بسیاری از یاوه گویی های ایادی استکبار را نقش بر آب کرده است.

فرماندار کرمان بیان کرد: امیدواریم این بار نیز مردم استان کرمان و کشور بلوغ، وارستگی و شایستگی خود را بار دیگر به منصه ظهور برسانند و شاهد برگ زرینی دیگری در افتخارات کشورمان باشیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: