• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-10385-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : تولیدی

سخنگوی شورای اصولگرایان استان کرمان در گفت‌وگو با ایسنا:

امیدواریم در دور اول «رییسی» پیروز انتخابات شود

سخنگوی شورای اصولگرایان استان کرمان گفت: با توجه به اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب قبلا با این دو نفر میثاق داشت هر کدام رای بیشتری داشت، بماند و با توجه به اینکه انتظار می رود آراء قالیباف به سبد رییسی ریخته شود، امیدواریم در همان دور اول آقای رییسی با آراء بیش از 50 درصد پیروز انتخابات شود.

"حاجی محمد تکلوزاده" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، درباره اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات اظهار کرد: در واقع مشارکت در انتخابات بیعت مجدد مردم با نظام و انقلاب اسلامی است و هر چه بیشتر در انتخابات شرکت کرده و رای بیشتری داشته باشیم، اقتدار نظام بیشتر و حاکمیت نظام تثبیت می شود و مشارکت بالا یک آری مجدد به جمهوری و انقلاب اسلامی خواهد بود.

وی افزود: همانطور که امام و رهبری بارها فرمودند حضور در انتخابات تکلیف است که همه امت با هر دیدگاه و جناح سیاسی که هستند، باید شرکت کرده و اصل نظام را حمایت کنند و با رای خود بیعت مجددی با نظام اسلامی داشته باشند.

سخنگوی شورای اصولگرایان استان کرمان در ادامه درباره وضعیت آراء رییسی بعد از انصراف قالیباف بیان کرد: از نظر ما و با توجه به نظرسنجی های معتبری که انجام شده، آقای رییسی روند رو به رشدی را از مناظره اول به بعد داشتند، به طوری که کم کم مجموع آراء قالیباف و رییسی به بیش از حدود 58 درصد رسید.

تکلوزاده افزود: با توجه به اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب قبلا با این دو نفر میثاق داشت هر کدام رای بیشتری داشت، بماند و با توجه به اینکه انتظار می رود آراء قالیباف به سبد رییسی ریخته شود، امیدواریم در همان دور اول آقای رییسی با آراء بیش از 50 درصد پیروز انتخابات شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: