• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-7084-5
  • خبرنگار : 23
  • منبع خبر : تولیدی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت و گو با ایسنا خبر داد:

فعال شدن 40 درصد بنگاه های متوسط و کوچک در دولت تدبیر و امید

نماینده مردم شهربابک و عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شواری اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید در بخش صنایع و معادن در یک مسیر خوبی قرار گرفته است.

"علی اسدی کرم" در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، در تشریح وضعیت عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه صنایع و معادن کشور گفت: برجام بسیاری از مسایل اقتصادی کشور را تحت اشعاع قرار می دهد و اکنون به یمن برجام به فروش نزدیک به 3 میلیون بشکه نفت در روز رسیده ایم.

وی با اشاره به اینکه مسایل اقتصادی کشور مسایلی نیست که یک شبه حل شود گفت: متاسفانه ما شتاب زده وارد می شویم و همین است که بعضی وقت ها اشتباهات بزرگی می کنیم و هزینه زیادی پرداخت می کنیم.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اکنون در کشور تورم تک رقمی شده و یک آرامشی در محیط اقتصادی کشور ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه در نخستین گام باید از امکانات داخلی بهره ببریم افزود: اکنون به گونه ای است که اگر بخواهیم توسعه پیدا کنیم باید از سرمایه گذار خارجی استفاده شود تا رشد اقتصادی صورت گیرد ضمن آنکه سرمایه گذار خارجی نیز نیاز به ثبات و آرامش اقتصادی دارد و از طرفی باید تکنولوژی روز وارد کشور شود و سپس صادرات را مورد توجه قرار داد.

اسدی با اشاره به اینکه در جهان باید بازار فروش پیدا شود تا تولیدات داخلی را صادر کنیم افزود: اکنون هر کسی که در داخل کشور تولید دارد باید به دنبال کیفیت و قیمت مناسب و هدف در بازار جهانی باشد.

این نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در بخش صنایع و معادن در یک مسیر خوبی قرار گرفته است، ابراز کرد: این دولت در موسسات و تولیدی های کوچک خوب کار کرده است و نزدیک به 40 درصد بنگاه های متوسط و کوچک فعال شده اند.

اسدی افزود: دولت تدبیر و امید همانند دولت خاتمی در مسیری قرار گرفته است که تولید داخلی رونق پیدا کرده است اما باید تلاش بیشتری شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: