• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-10285-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : تولیدی

رییس شورای هماهنگی اصلاح‌ طلبان استان کرمان در گفت و گو با ایسنا:

در پی انصراف «قالیباف»، آرای خاکستری حساسیت بیشتری پیدا خواهد کرد/ انتخابات یک مرحله ای خواهد بود

رییس شورای هماهنگی اصلاح‌ طلبان استان کرمان گفت: در کشور ما نشان داده شده است وقتی مشارکت مردم از حدی بالاتر می رود مناسبت تر و بهینه انتخاب می کنند.

دکتر "محمد میرزایی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، در رابطه با لزوم مشارکت حداکثری مردم روز 29 اردیبهشت ماه اظهار کرد: طبیعی است هرچه انتخابات پرشورتر برگزار شود و هرچه مردم بیشتر مشارکت کنند پشتوانه رییس جمهور منتخب بالاتر و قدرت تصمیم گیری و اثرگذاری وی نیز بالا خواهد رفت.

وی افزود: علاوه بر آن اعمال حاکمیت مردم با حضور حداکثری بیشتر می شود و هرچه بیشتر ورود کنند حاکمیت خود را اعلام کرده اند به ویژه اینکه در کشور ما نشان داده شده است که وقتی مشارکت مردم از حدی بالاتر می رود مناسبت تر و بهینه انتخاب می کنند.
 
میرزایی تصریح کرد: تجربه چهار دهه نشان داده است هرگاه حضور بالای 70 درصد بوده است نه تنها امنیت نظام بلکه انتخاب بهتری هم انجام و فرد اصلح رییس دولت می شود.

وی با بیان اینکه پیش بینی می شود درصد مشارکت بالا باشد یادآور شد: باتوجه به حساسیت شرایط و اینکه در دهه گذشته دوران سختی را سپری کرده ایم و تحریم و بحران بر حوزه سیاست و اقتصاد کشور حاکم شده بود، بنابراین می طلبد در این مقطع مردم بیشتر همت کنند و فکر می کنم مردم ما به خوبی این قضایا را درک می کنند و درنتیجه درصد آرا ما بالاتر خواهد رفت.

رییس شورای هماهنگی اصلاح‌ طلبان استان کرمان در پاسخ به این سوال که کناره گیری محمدباقر قالیباف چقدر در روند انتخابات تاثیرگذار خواهد بود گفت: با این شرایط پیداست که انتخابات یک مرحله ای خواهد بود.

میرزایی با اشاره به اینکه قالیباف علی رغم وعده ها و پوششی خواندن کاندیدای دیگر، نشان داد که خود او هم پوششی بوده است خاطرنشان کرد: در این صورت آرای خاکستری حساسیت بیشتری پیدا خواهد کرد و در صورت مشارکت حداکثری دکتر روحانی پیروز خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: