• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-10085-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : تولیدی

/همه بیایید/

حمزه ای: میزان آراء مردم، مهر تاییدی بر حقانیت نظام اسلامی است

نماینده مردم رودبار، قلعه گنج، منوجان، فاریاب و کهنوج در مجلس شورای اسلامی گفت: میزان آراء مردم مهر تاییدی بر حقانیت نظام اسلامی برخواسته از خون شهداء و تیری بر چشم دشمنانی است که نمی خواهند ما و انقلاب را ببینند.

دکتر"احمد حمزه ای" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، درباره اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات اظهار کرد: انتخابات یکی از صحنه هایی است که مردم ما می توانند با شرکت در آن به حق قانونی خود که تعیین سرنوشت خود و کشورشان است، رسیده و در آن مشارکت کنند.

وی افزود: در واقع این فرصت برای مردم فراهم است تا در هر انتخاباتی تعیین کنند کشور و شهرشان در 4 سال آینده به چه شکل و با چه سیاستی اداره شود و با بررسی برنامه نامزدهای انتخابات، می توانند به آن طیف و جناحی که به نظرشان نزدیک تر است، رای بدهند.

حمزه ای تصریح کرد: مسئله مهم دیگر در موقعیت فعلی جهان و کشورمان، آنچه بیان کننده قدرت ملی ما در دنیا باشد، میزان مشارکت مردم است و دولتی که از آراء مردم بیرون می آید، هر چه پشتوانه رای مردمی بیشتری داشته باشد، در سطح دنیا با قدرت بیشتری می تواند حرف بزند و در داخل کشور نیز راحت تر برنامه های خود را پیش می برد.

نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای اینکه حق خود را در اداره کشور گرفته باشیم و در صحنه جهانی و داخلی دولت را یاری کنیم که با حاکثر قدرت برنامه هایش را پیش برد، مشارکت حداکثری مردم لازم است.

وی اظهار کرد: میزان آراء مردم مهر تاییدی بر حقانیت نظام اسلامی برخواسته از خون شهداء و تیری بر چشم دشمنانی است که نمی خواهند ما و انقلاب را ببینند و وظیفه مردم است که 29 اردیبهشت ماه حتما بخشی از وقتشان را برای مشارکت در انتخابات اختصاص بدهند و پای صندوق های رای حاضر شوند.

حمزه ای گفت: اینکه مردم به چه کسی رای می دهند، بستگی به نظر خودشان دارد. آنچه مهم و وظیفه ملی ماست، حضور در انتخابات است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: