• سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-9685-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : تولیدی

/همه بیایید/

پورابراهیمی:حضور حداکثری مردم در انتخابات اقتدار جمهوری اسلامی را در عرصه جهانی تثبیت خواهد کرد

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: حضور حداکثری در انتخابات اقتدار جمهوری اسلامی را به ویژه در حوزه بین المللی و جهانی تثبیت می کند و هرچه درصد مشارکت مردم بالا باشد، هر دولتی فارغ از جناح بندی، به اقتدار دولت در تنظیم روابط و دیپلماسی های مختلف کمک می کند.

دکتر"محمدرضا پورابراهیمی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، درباره مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اظهار کرد: با توجه به شرایط و وضعیت کشورمان در منطقه و تغییر رییس جمهور امریکا که رویکردی متفاوت نسبت به قبلی ها علیه ایران دارد، مهم است در این شرایط چه وضعیتی از خودمان نشان بدهیم.

وی افزود: علاوه بر این، با توجه به اتفاقات منطقه و وضعیت کشورهای عراق و سوریه و مسائل اقتصادی در داخل کشور و اینکه بتوانیم با یک رویکردی مشارکت حداکثری داشته باشیم، پیامدهای مهمی برای جمهوری اسلامی خواهد داشت.

پورابراهیمی تصریح کرد: حضور حداکثری در انتخابات اقتدار جمهوری اسلامی را به ویژه در حوزه بین المللی و جهانی تثبیت می کند و هرچه درصد مشارکت مردم بالا باشد، هر دولتی فارغ از جناح بندی، به اقتدار دولت در تنظیم روابط و دیپلماسی های مختلف کمک می کند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نگاه دشمنان جمهوری اسلامی به انتخابات معطوف است و دوستان انقلاب نیز کانون نگاهشان به این سمت است و هر چه حضور مردم بیشتر باشد، موجب یاس دشمنان و از سوی دیگر امیدواری و دلگرمی دوستان انقلاب خواهد شد.

پورابراهیمی با بیان اینکه بسیاری از مسلمانان، شیعیان و آزادیخواهان جهان علاقمندند جمهوری اسلامی راه خود را با اقتدار و پشتوانه مردمی ادامه دهد، گفت: دولتی که روی کار می آید، هرچه رای بیشتری داشته باشد با اقتدار بیشتری در عرصه اجرایی کشور حضور می یابد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: درخواست ما از همه مردم کشور و استان کرمان این است که با حضور پرشور خودشان در روز 29 اردیبهشت ماه پای صندوق های رای برگ زرین دیگری را بر افتخارات نظام جمهوری افزوده و سرافرازی کشورمان که با رویکرد اسلامی مبتنی بر مردم و ولایت فقیه به پیش می رود را بار دیگر به دنیا به اثبات برسانیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: