• یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-10414-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : تولیدی

جلوگیری از ورود خبرنگاران به سخنرانی میرسلیم در دانشگاه باهنر کرمان

عصر امروز از ورود خبرنگاران به تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان به منظور پوشش خبری سخنرانی سیدمصطفی آقامیرسلیم، کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جلوگیری شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، عصر امروز و علی رغم همراهی خبرنگاران کرمانی و تهرانی با تیم اطراف میرسلیم، ابتدا از ورود آنها به دانشگاه شهید باهنر کرمان جلوگیری شد که پس از کش و قوس فراوان خبرنگاران توانستند وارد دانشگاه شوند اما مجددا پشت درب تالار وحدت از ورود آنها به سالن سخنرانی جلوگیری شد.

براساس این گزارش، مسئولین دانشگاه باهنر کرمان اعلام داشتند که مطابق لیست از قبل تهیه شده تیم رسانه ای را به داخل سالن راه داده اند، این در حالی است که هیچگونه لیستی برای این منظور تهیه نشده بود و خبرنگاران خبرگزاری های ایرنا، تسنیم و ایسنا در محوطه دانشگاه و با کیفیت صدایی بد سخنرانی میرسلیم را پوشش دادند.

به گزارش ایسنا، روز گذشته نیز مسئولین دانشگاه شهید باهنر کرمان از ورود خبرنگاران به سخنرانی حجت الاسلام حمید رسایی نماینده سابق مردم تهران در خانه ملت جلوگیری کرده بودند و عنوان داشتند که این جلسه توسط تشکل ها برپا شده است و هیچ ارتباطی با روابط عمومی دانشگاه نداشته و مجوز آن باید از سوی حراست و مقامات انتظامی دانشگاه صادر شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: