• یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-6484-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

در گفت و گو با رییس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان مطرح شد؛

آخرین وضعیت پروژه های اقتصاد مقاومتی شهرستان های منوجان و کوهبنان

رییس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان به تشریح اقدامات اقتصادی که در دولت تدبیر و امید در شهرستان های کوهبنان و منوجان در جهت توسعه همه جانبه آنها شده است، پرداخت.

دکتر "جعفر رودری" در حاشیه هفتادمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمان در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، گفت: پروژه های اقتصاد مقاومتی منطقه یک (شهرستان منوجان) دارای پیشرفت 78 درصدی هستند.

وی ادامه داد: در شهرستان منوجان 33 پروژه ملی دارای پیشرفت فیزیکی 72.03 درصد هستند، همچنین 28 پروژه بخش خصوصی این شهرستان با پیشرفت 91 درصدی مواجه هستند.

رییس سازمان برنامه و بودجه استان کرمان از پیشرفت فیزیکی 73.3 درصدی 27 پروژه استانی شهرستان منوجان خبر داد و عنوان کرد: 25 طرح از طرح های مثلث توسعه اقتصادی شهرستان منوجان به بهره برداری رسیده اند که این طرح ها برای 196 نفر اشتغال ایجاد کرده است.

وی با بیان این مطلب که 80 پروژه اقتصاد مقاومتی در منطقه 4 (شهرستان کوهبنان) تعریف شده است که دارای 63.20 درصد پیشرفت فیزیکی دارند، اظهار کرد: در شهرستان کوهبنان 34 پروژه ملی با پیشرفت فیزیکی 71.58 درصد روبرو بوده اند.

رودری از 68.95 درصد پیشرفت فیزیکی 22 پروژه استانی شهرستان کوهبنان سخن به میان آورد و بیان کرد: 24 پروژه در بخش خصوصی در شهرستان کوهبنان تعریف شده است که اکنون دارای پیشرفت فیزیکی 21.83 درصد هستند.

وی به طرح های مثلث توسعه اقتصادی شهرستان کوهبنان اشاره و عنوان کرد: در شهرستان کوهبنان یک طرح از طرح مثلث توسعه اقتصادی به بهره برداری رسیده است که باعث ایجاد اشتغال 3 نفر گردیده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: