• یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-4290-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : تولیدی

طرح ارتقای ایمنی راکبین موتورسیکلت و ادوات کشاورزی در شهرستان زرند برگزار شد

 رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان زرند گفت: طرح ارتقای ایمنی راکبین موتورسیکلت و ادوات کشاورزی در شهرستان زرند برگزار شد.

 "پورحبیبی" در گفت و گو با  خبرنگار ایسنا منطقه کویر،
با اشاره به اجرای طرح ارتقای ایمنی راکبین موتورسیکلت، وانت ها و ادوات کشاورزی در شهرستان زرند اظهار کرد: با توجه به اهمیت ارتقای تردد کاربران آسیب ‌پذیر جاده‌ای موتورسواران و همچنین ایمنی تردد وسایل نقلیه خاصی همچون وانت‌بارها و ادوات مختلف کشاورزی، طرح ارتقای ایمنی موتور سیکلت ها و ادوات کشاورزی برگزار شد.

وی افزود: این طرح در راستای پیشگیری از تلفات و جراحات و تأثیر قابل‌توجه آموزش، فرهنگ ‌سازی و اقدامات ایمن‌ سازی فیزیکی در این مورد، از سوی اداره کل راهداری و حمل ‌و نقل جاده ای استان کرمان با همکاری بخشداری مرکزی و  پلیس راه زرند – یزد در شش روستا برگزار شد.

پورحبیبی بیان کرد: در این کلاس آموزشی کارشناس راه‌های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان به تشریح روش استفاده صحیح از موتورسیکلت و سایر وسایل نقلیه پرداخت.
 
وی در ارتباط با استفاده صحیح و همچنین ایمن‌سازی و رفع نواقص وسایل نقلیه و همچنین ادوات کشاورزی  نیز توضیحات لازم را ارائه کرد.

 رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان زرند خاطرنشان کرد: در پایان مراسم و در بخش ایمن‌سازی این وسایل نیز نسبت به نصب برچسب‌های شبرنگ و علائم هشداردهنده روی موتور سیکلت‌ها، وانت ها و ادوات کشاورزی و اهدای کلاه ایمنی به راکبان اقدام شد

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: