• یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-3990-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

فرماندار کوهبنان خبر داد:

بازدید 142 هزار نفر از شهرستان کوهبنان در نوروز 96

فرماندار شهرستان کوهبنان بیان کرد: در نوروز سال جاری، 142 هزار نفر از شهرستان کوهبنان بازدید کردند ضمن آنکه 25 نفر گردشگر خارجی به این شهرستان سفر کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدرضا مهدلو" صبح امروز 24 اردیبهشت ماه در شصت و نهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصادی استان کرمان و گام دوم مثلث توسعه اقتصادی منطقه 5(شهرستان کوهبنان) گفت: آمار بیکاران شهرستان جمع آوری و استخراج شده است.

وی با اشاره به معادن موجود در شهرستان، اظهار کرد: تعدادی از معادن شناسایی شده و در سال جاری باعث ایجاد اشتغال در این شهرستان خواهند شد.

فرماندار کوهبنان از استخدام 70 نیرو طی سال جاری در شهرستان کوهبنان خبر داد و بیان کرد: معدن مشکل نقدینگی دارد، اگر این مشکل حل شود باعث توسعه بخش های دیگر خواهد شد، همچنین بیش از 50 نفر در زغال شویی مشغول به کار می شوند.

وی ادامه داد: در سال گذشته شهرک صنعتی در شهرستان کوهبنان وجود نداشت و اکنون 40 هکتار برای این مهم اختصاص داده  شده است.

مهدلو به مشکلات موجود برای اخذ مجوز اشاره و بیان کرد: در نوروز سال جاری، 142 هزار نفر از شهرستان کوهبنان بازدید کردند ضمن آنکه 25 نفر گردشگر خارجی به این شهرستان سفر کردند.

وی از بازسازی خانه سیف الدین در سال گذشته خبر داد و بیان کرد:طی سال گذشته 4 خانه بوم گردی در این شهرستان راه اندازی شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: