• یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-6084-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

معین اقتصادی منطقه 5 استان خبر داد:

وجود 1200 نفر بیکار در شهرستان کوهبنان/شناسایی نوع جدیدی از کود طبیعی در کوهبنان

معین اقتصادی منطقه 5 استان کرمان یکی از ظرفیت های شهرستان کوهبنان را در بخش کشاورزی و کاشت زعفران دانست و عنوان کرد: براساس آمار یک هزار و 200 نفر بیکار در شهرستان کوهبنان وجود دارد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"بابک آل طه" صبح امروز 24 اردیبهشت ماه در شصت و نهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصادی استان کرمان و گام دوم مثلث توسعه اقتصادی منطقه 5(شهرستان کوهبنان) گفت: اقدامات و مطالعاتی برای شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان کوهبنان صورت گرفته است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان یکی از ظرفیت های شهرستان کوهبنان را در بخش کشاورزی و کاشت زعفران دانست و عنوان کرد: براساس آمار یک هزار و 200 نفر بیکار در شهرستان کوهبنان وجود دارد.

معین اقتصادی منطقه 5 استان کرمان از مشکلات موجود در شهرستان کوهبنان سخن گفت و مطرح کرد: کمبود منابع مالی یکی از مشکلات این شهرستان است که برای رفع آن با بانک رسالت مذاکراتی صورت گرفته است، همچنین مساله جاده یکی دیگر از مشکلات این شهرستان است.

آل طه بیان کرد: برای کشت زعفران در این شهرستان مطالعاتی صورت گرفته است و شایان ذکر است که یک نمونه کود طبیعی در این شهرستان شناسایی کرده ایم که در ایران جدید است و نیاز به بازاریابی و معرفی دارد، همچنین در بحث اکتشافات معادن در این شهرستان نیز اقداماتی صورت گرفته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: