• یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-3890-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

امام جمعه کوهبنان:

راه های مواصلاتی بزرگترین ضعف شهرستان کوهبنان است

امام جمعه کوهبنان اظهار کرد: در 15 سال گذشته کاری که شهرستان را تقویت کند، صورت نگرفته است، پیشنهاد می کنم طرح ها یک کار اساسی برای تقویت شهرستان کوهبنان انجام شود، به طور نمونه؛ اگر به راه های مصلاتی شهرستان توجه شود، می تواند باعث توسعه سایر بخش ها شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام "عباس جعفری" صبح امروز 24 اردیبهشت ماه در شصت و نهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصادی استان کرمان و گام دوم مثلث توسعه اقتصادی منطقه 5(شهرستان کوهبنان) گفت: اقتصاد یکی از موفقیت های افراد در زندگی شخصی و خانوادگی است.

وی از مثلث توسعه اقتصادی سخن به میان آورد و تصریح کرد: طرح مثلث توسعه اقتصادی یک ایده بسیار موفق و خوبی است که امیدواریم با قوت تمام به برنامه های خود ادامه دهد.

امام جمعه کوهبنان، شهرستان کوهبنان را یک شهرستان مرزی استان کرمان دانست و بیان کرد: به شهرستان های مرزی هر استان متاسفانه کمتر توجه می شود که این امر باعث ایجاد آسیب های اجتماعی می شود.

وی تصریح کرد: در 15 سال گذشته کاری که شهرستان را تقویت کند، صورت نگرفته است، پیشنهاد می کنم طرح ها یک کار اساسی برای تقویت شهرستان کوهبنان انجام شود، به طور نمونه؛ اگر به راه های مصلاتی شهرستان توجه شود، می تواند باعث توسعه سایر بخش ها شود.

جعفری با بیان این مطلب که نگاه عادلانه ای به شهرستان کوهبنان باید شود، اظهار کرد: افتتاح بیمارستان 32 تختخوابی در کوهبنان باعث کاهش مشکلات شهرستان شده است، اما باید به تامین تجهیزات و نیروهای انسانی این بیمارستان توجه ویژه شود.

وی طرح های اقتصادی در شهرستان کوهبنان را ارزشمند دانست و عنوان کرد: طرح های اقتصاد مقاومتی که در شهرستان کوهبنان اجرا و یا در حال اجرا هستند، بسیار ارزشمند هستند، اما یکی از مشکلات موجود تسهیلات بانک ها است و باید تسهیلات بانک ها با سودهای کمتری در اختیار مردم قرار گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: