• یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-3790-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

فرماندار بردسیر به ایسنا خبر داد:

52 هزار نفر واجدین شرایط رای دادن در بردسیر

فرماندار بردسیر از 83 شعب اخذ رای در شهرستان بردسیر خبر داد و اعلام کرد: در این انتخابات 52 هزار نفر واجد شرایط رای دادن در شهرستان بردسیر هستند.

"مجید نجف پور" در گفت و گو با ایسنا منطقه کویر،
در خصوص آمادگی شهرستان بردسیر در برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت ماه، گفت: کلیه شرایط برای برگزاری انتخاب مهیا است، به طوریکه کلیه شعب اخذ رای مجهز به بستر دیتا رایانه شده اند.

وی از پیش بینی های لازم برای سهولت رفت و آمد رای دهندگان سخن به میان آورد و عنوان کرد: در این انتخابات 52 هزار نفر واجد شرایط رای دادن در شهرستان بردسیر هستند.

فرماندار بردسیر از 83 شعب اخذ رای در شهرستان بردسیر خبر داد و بیان کرد: در شهرستان بردسیر ۳۳ شعبه ثابت و ۵۰  شعبه سیار وجود دارد.

وی تعداد صندوق های رای در شهرستان بردسیر را 221 صندوق دانست و اظهار کرد: تعداد دست اندرکاران در امر انتخابات یک هزار و 850 نفر هستند.

نجف پور ادامه داد: کمیته امنیت انتخابات مرتب تشکیل شده است و در این راستا تبلیغات قانونی انتخابات، گردهمایی ها و سخنرانی ها را رصد و با جرایم و تخلفات انتخاباتی برخورد خواهیم کرد .

وی با بیان این مطلب که همه شرایط مساعد برای برگزاری انتخابات و حضور حداکثری مردم در انتخابات مهیا است، مطرح کرد: از مردم خواستاریم که با حضور پر رنگ خود در انتخابات، مشت محکمی به دهان دشمنان و بدخواهان نظام بزنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: