• شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-10114-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

دادستان کرمان خبر داد

احضار تعدادی از نامزدهای متخلف انتخابات شورای شهر کرمان به دادسرا

دادستان عمومي و انقلاب كرمان گفت: باعث تعجب است  فردي كه حتي به آثار تاريخي شهر هم رحم نكرده و روي آن پوستر چسپانده و از تابلوي راهنمايي  و رانندگي و تير چراغ برق و ديوار ساختمان مردم كه حق الناس است هم دريغ نكرده چگونه احساس تكليف براي تكفل امور شهر دارد!.

 به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر،
"دادخدا سالاري" با تاکید بر اینکه نامزدهایی که در تبلیغات انتخاباتی  خود موجب تخريب اموال تاريخي و فرهنگي و عمومی شده اند به دادسرای عمومی و انقلاب کرمان  احضار شدند و پرونده قضائی برای متخلفین تشکیل شده است، عنوان کرد :متاسفانه  در تبلیغات سطح شهر شاهد برخی رفتارهای نابهنجار و نامناسب از سوی تعدادی از نامزدها و ستاد های  انتخاباتی شورای شهر هستیم که بعضا باعث اسیب رساندن به اثار باستانی و تاریخی شده است.

این مقام قضائی خاطرنشان کرد: باعث تعجب است  فردي كه حتي به آثار تاريخي شهر هم رحم نكرده و روي آن پوستر چسپانده چگونه احساس تكليف براي تكفل امور شهر دارد!

وی بیان کرد: برخی کاندیدها حتی از تابلوي راهنمايي و رانندگي و تير چراغ برق و ديوار ساختمان مردم كه حق الناس است هم دريغ نكرده اند.

سالاری تصریح کرد: پس از برگزاری  جلسات توجيهي متعدد و با وجود محل های پیش بینی شده برای نصب تبلیغات انتخاباتی باز شاخه درختان را مي شكنند تا عكسشان را آويزان كنند غافل از اينكه شهروندان فهيم كرماني پيش از آنكه به تبليغات نامزدها توجه كنند ،رفتار آنان را مدنظر قرار می دهند

دادستان عمومی و انقلاب کرمان خاطر نشان کرد : اين اقدامات از مصاديق مجرمانه تخريب اموال تاريخي و فرهنگي ، تخريب و اتلاف اموال ، تخريب وسايل و تاسيسات مورد استفاده عمومي و تخريب علائم راهنمايي و رانندگي كه به منظور حفظ جان اشخاص مي باشد، بوده و متخلفين مورد پيگرد قانوني قرار خواهند گرفت.

 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: