• شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-5984-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

رئیس کل دادگستری استان کرمان:

سیستم قضائی به دنبال توقف در پروژه های مسکن مهر نیست

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: سیستم قضائی با سرعت ودقت به پرونده های تخلفات مسکن مهر رسیدگی می کند و بدون اغماض با مجرمین برخورد خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "یدالله موحد" صبح امروز شنبه 23 اردیبهشت ماه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات برخی تعاونی های مسکن مهر  با حضور نمایندگان اعضای شرکت تعاونی ها و مسئولان اجرایی و بانک ها اظهار کرد: در حال حاضر 15 شرکت تعاونی مسکن مهر در سراسر استان با مشکلاتی روبرو هستند و بایستی هرچه سریعتر وضعیت این تعاونی ها روشن گردد.

موحد تاکید کرد:دستگاه های اجرائی و نظارتی بایستی مسائل و مشکلات مربوط به تعاونی های مسکن مهر را قبل از ورود به سیستم قضائی تا حد ممکن حل و فصل نمایند و تجربه نشان داده است حل مسائل این چنینی در دادگستری به پیچیده کردن مسائل می افزاید.

این مقام ارشد قضائی استان با اشاره به اینکه رسالت اصلی دستگاه قضائی رسیدگی به جرائم و صدور حکم قانونی و اجرای به موقع احکام است، افزود: رویکرد مدیران دستگاه قضائی استان ارائه راه کارهایی در جهت حل مشکلات اعضای شرکت تعاونی هاست و به هیچ وجه به دنبال توقف در پروژه های مسکن مهر نیستیم.

به گزارش ایسنا، "محمد رضا پورابراهیمی" نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت:اقدامات بسیار خوبی از سوی مدیریت دادگستری استان در زمینه حل مسائل ومشکلات شرکت تعاونی های مسکن مهر صورت پذیرفته است که جای دارد از طرف مردم از این اقدامات تشکر نمایم.

پورابراهیمی با اعلام اینکه  اجرای طرح مسکن مهر جمع کثیری از مردم را صاحب خانه کرده است،بیان کرد: در حال حاضر 6 شرکت تعاونی در شهر کرمان دچار مشکلاتی هستند که امیدواریم با همکاری تمام سازمان های مرتبط و حمایت دستگاه قضائی این مشکلات نیز برطرف گردد تا مابقی اعضای شرکت تعاونی ها  نیز صاحب مسکن شوند .

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه به آخرین وضعیت پرونده های شرکت تعاونی مسکن مهر در سیستم قضائی اشاره کرد و خواستار تسریع در رسیدگی به این پرونده ها شد  .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: