• چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-288-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

مدير كل ورزش و جوانان استان كرمان خبر داد:

راه اندازی سراي جوانان استان كرمان در آینده نزدیک

مدير كل ورزش و جوانان استان كرمان با اشاره به اختصاص بيست و هفت صدم درصد ماليات بر ارزش افزوده به حوزه جوانان، تصريح كرد: با كمك و همکاری ٢٣ اداره ورزش و جوانان سراسر استان ٣٠٠ برنامه فرهنكي و ورزشي در هفته جوان در سراسر استان برنامه ريزي شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدتقي اميري خراساني" شامگاه امشب 20 اردیبهشت ماه در جشنواره نشاط و اميد جوانان گفت: در حوزه جوانان فعاليتهاي گسترده اي در دولت تدبير و اميد صورت گرفته است و نمونه شاخص آن را مي توان به احياي سازمان جوانان نام برد كه اميدواريم اتفاق خوبي براي جوانان رخ دهد.

وي با اشاره به اختصاص بيست و هفت صدم درصد ماليات بر ارزش افزوده به حوزه جوانان، تصريح كرد: با كمك و همکاری ٢٣ اداره ورزش و جوانان سراسر استان ٣٠٠ برنامه فرهنكي و ورزشي در هفته جوان در سراسر استان برنامه ريزي شده است.

امیری ادامه داد: سراي جوانان استان كرمان در پايان سال ٩٥ تامين بودجه و امكانات شد و اميدواريم در هفته هاي آينده به بهره برداري برسد.

مدير كل ورزش و جوانان استان كرمان خاطر نشان كرد: از استاندار كرمان خواهش داريم كه ستاد ساماندهي جوانان را براي هماهنگي دستگاههاي دولتي در امور جوانان را تشکیل دهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: