• چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-8514-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : پوششی

دادستان کرمان مطرح کرد:

9 میلیارد و 467 میلیون ریال کمک بلاعوض به خانواده های معدومین و مددجویان

دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: پرداخت مستمری ماهیانه و کمک های بلاعوض به خانواده مددجویان و معدومین به میزان 9 میلیارد و 467 میلیون ریال در سال گذشته صورت گرفته است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "دادخدا سالاری" عصر امروز 20 اردیبهشت ماه در جلسه سالانه مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان کرمان با اشاره به گزارش عملکرد سال گذشته این انجمن اظهار کرد: پرداخت مستمری ماهیانه و کمک های بلاعوض به خانواده مددجویان و معدومین به میزان 9 میلیارد و 467 میلیون ریال در سال گذشته صورت گرفته است.

وی افزود: کمک بلاعوض به زندانیان شاغل در واحدهای انجمن و پرداخت حق بیمه مسوولیت به میزان یک میلیارد و 408 میلیون ریال، پرداخت هزینه تحصیل فرزندان مدجویان 86 میلیون ریال، پرداخت بدهی مالی برای آزادی 16 مددجو از زندان کرمان و بافت و اخذ رضایت شاکی زندانی محکوم به قصاص به میزان 3 میلیارد و 864 میلیون ریال و ... از دیگر اقدامات انجمن حمایت از زندانیان کرمان بوده است.

نایب رییس انجمن حمایت از زندانیان کرمان تصریح کرد: معرفی 25 مددجو به بانک برای دریافت وام خوداشتغالی به میزان یک میلیارد و 790 میلیون ریال، برگزاری 12 جلسه آموزش مهارت های زندگی و پیشگیری از وقوع جرم برای خانواده های مددجویان تحت پوشش انجمن و ... در سال گذشته انجام شده است.

سالاری بیان کرد: در مجموع یک میلیارد و 600 میلیون ریال با همت خیران به زندانیان نیازمند و خانواده آنها در سال گذشته کمک شده است.

به گزارش ایسنا، در این مراسم از بازرسان قبلی انجمن حمایت از زندانیان کرمان تقدیر و دو بازرس جدید انتخاب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: