• دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-3490-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : تولیدی

افتتاح کلینیک تخصصی و فوق تخصصی رفسنجان در هفته دولت

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از بهره برداری از کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در سایت دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در هفته دولت خبر داد.

دکتر علی راوری صبح امروز 18 اردیبهشت ماه در حاشیه بازدید از پردیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر اظهار کرد: در هفته دولت کلینیک تخصصی و فوق تخصصی با 3300 متر زیربنا و سلف سرویس با 2700 متر زیربنا در سایت دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به بهره برداری می رسند.

وی افزود: کلینیک تخصصی و فوق تخصصی از محل اعتبارات طرح تحول سلامت و سلف سرویس از اعتبارات عمرانی دانشگاه تأمین هزینه شده اند.

وی از خدمات ویژه و جامع در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه سخن به میان آورد و گفت: تمام خدمات درمانی شامل آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی، داروخانه و... در این کلینیک و فضای مناسب دیده شده و مشکلاتی که شهروندان در کلینیک های سطح شهر داشتند برطرف می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با بیان اینکه 4 پروژه دیگر در مجموعه دانشگاه در حال اجرا است، تصریح کرد: این پروژه ها شامل کتابخانه و سالن همایش ها به مساحت 4500 متر و خوابگاه 3500 متر می باشد که در دهه فجر به بهره برداری می رسند.

راوری ادامه داد: در بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان نیز بخش آنکولوژی(سرطان) با زیربنای 1400 متر و اورژانس جدید بیمارستان با زیربنای 2700 متر با کمک وزارت بهداشت و خیّرین محترم در دهه مبارک فجر افتتاح خواهند شد.

وی اضافه کرد: در مجموع برای این پروژه ها بیش از 40 میلیارد تومان هزینه شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان همچنین از آغاز عملیات اجرایی ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با زیربنای 10 هزار مترمربع در آینده ای نزدیک خبر داد.

راوری بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از خیّرین و سرمایه گذاران جهت تکمیل پروژه های دانشگاه بویژه در بخش بهداشت و درمان دعوت می کند که مانند همیشه یاریگر دانشگاه در این حوزه باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: